Wiadomości z Katowic

Eliminacje do wojewódzkiego etapu zawodów "Dzielnicowy roku"

  • Dodano: 2019-07-22 08:45, aktualizacja: 2019-07-22 09:04

W katowickiej komendzie zakończyły się eliminację do wojewódzkiego etapu zawodów „Dzielnicowy roku”.

W eliminacja wzięło udział 64 dzielnicowych z 7 katowickich komisariatów, ich zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy teoretycznej. W wyniku eliminacji wyłoniono dwóch dzielnicowych st. sierż. Łukasza Kloc i sierż. Mateusza Jaroch obydwoje z Komisariatu Policji V w Katowicach, którzy będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Katowicach na poziomie etapu wojewódzkiego zawodów „Dzielnicowy Roku” .

Za nami eliminacje do wojewódzkiego etapu zawodów „Dzielnicowy Roku”

W okresie od 3 czerwca do 16 lipca 2019 roku, w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach odbyły się eliminacje do wojewódzkiego etapu zawodów „Dzielnicowy Roku”. W eliminacjach wzięło udział 64 dzielnicowych z 7 katowickich komisariatów. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test z zakresu ogólnej wiedzy policyjnej ze szczególnym uwzględnieniem służby dzielnicowego. Po podsumowaniu wyników największą ilość punktów zdobyli dwaj dzielnicowi z katowickiej „Piątki” st. sierż. Łukasza Kloc i sierż. Mateusza Jaroch, którzy będą reprezentowali katowicką komendę na poziomie wojewódzkim zawodów „Dzielnicowy roku” w dniach od 4 do 6 września 2019 roku.

Zwycięzcą gratulujemy oraz życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach na poziomie wojewódzkim i awansu do etapu ogólnopolskiego zawodów. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.