Wiadomości z Katowic

Energetyczny konkurs w Heliosie!

  • Dodano: 2021-09-08 10:00

Choć temperatura za oknami powoli spada, w kinach Helios wciąż wznosi się fala gorących tytułów. Najbliższe tygodnie przyniosą moc fantastycznych premier filmowych. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich widzów konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia do Energylandii. 

Cały wrzesień obfitować będzie w gorące premiery filmowe

Na ekranach kin Helios już króluje między innymi: romans „After. Ocal mnie”, najnowszy film studia Marvel „Shang-Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni” oraz animacja dla całej rodziny „Psi Patrol Film”. 

W najbliższy piątek na ekranach zadebiutują ponadto dwie polskie produkcje: komedia w gwiazdorskiej obsadzie „Teściowie” oraz „Small World” - dramat w reżyserii Patryka Vegi.

17 września Helios zaprosi na komedię akcji, inspirowaną prawdziwą historią „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” oraz kontynuację animacji „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”. W ostatni piątek września premierę będzie miał poruszający film opowiadający o Grzegorzu Przemyku w reżyserii Jana Matuszyńskiego „Żeby nie było śladów” oraz film familijny „Jak rozmawiać z psem”.

Aby wziąć udział we wrześniowej akcji wystarczy wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie https://konkursy.helios.pl/landing/jesien2021 oraz odpowiedzieć na pytanie: Jeśli Twoja wakacyjna przygoda byłaby filmem – to jakim oraz uzasadnić swój wybór w kreatywny sposób do 27 września. Nagrodą główną są podwójne zaproszenia do Energylandii (ważne do 31.10.2021r.). 

Wrzesień to nie koniec lata! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse oraz do filmowej zabawy. Szczegóły konkursu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wrzesien.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.