Wiadomości z Katowic

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 zbliża się wielkimi krokami! Jakie atrakcje w tym roku?

  • Dodano: 2021-11-16 15:15

Za oknem robi się coraz chłodniej, a to oznacza jedno – święta już za pasem! Z tej okazji, jak co roku, na katowickim rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Kiedy rozpoczęcie? Jakie atrakcje będą czekały na odwiedzających?

Przygotowania trwają!

Nad rynkiem w Katowicach zaczął unosić się świąteczny zapach. Pojawiły się pierwsze budki, w których już niebawem miejsce zajmą wystawcy. Wielkie przygotowania trwają, ponieważ rozpoczęcie jarmarku już w piątek, 19 listopada! Świąteczny jarmark potrwa do 23 grudnia. Jakie atrakcje w tym roku przygotowali organizatorzy?

Magia świąt już od piątku

Katowicki rynek już od najbliższego piątku rozbłyśnie świątecznymi lampkami i rozbrzmi klimatyczną muzyką. Jak co roku, miłośnicy świątecznego klimatu będą mogli delektować się grzanym winem i innymi smakołykami, m.in. potrawami z grilla, oscypkami, orzechami prażonymi, pieczonymi kasztanami oraz świątecznymi ciasteczkami i piernikami. 

Wśród wystawców znajdą się tacy, którzy będą sprzedawali ozdoby świąteczne, stroiki, wyroby ceramiczne, biżuterię, pocztówki, kalendarze, oraz inne, ciekawe pamiątki. 

Jak co roku, jarmark będzie rajem dla najmłodszych – na rynku pojawią się bajkowe domki z animatronicznymi figurkami, baśniowy pociąg oraz plenerowe kino, gdzie będą wyświetlane kochane przez dzieci bajki. Nie zabraknie także bożonarodzeniowej szopki i świątecznej piramidy.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Gaba brzezinka

    Pięknie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.