Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Katowiccy mundurowi szukają świadków wypadku u zbiegu ulic Raciborskiej i Mikołowskiej

  • Dodano: 2019-01-30 10:45

Policja poszukuje świadków i osób mogących mieć wiedzę na temat wypadku, do którego doszło 28 listopada 2018 r, około godz. 16:40-17:20 w Katowicach, na terenie stacji paliw, u zbiegu ulic Raciborskiej i Mikołowskiej.

Kierowca skutera oddalił się z miejsca zdarzenia

Jak wstępnie ustalono, nn mężczyzna poprosił kierowcę opla o użyczenie samochodu, aby mógł za pomocą kabli rozruchowych podpiąć się do jego auta i uruchomić silnik motorowera. W pewnym momencie, użytkownik jednośladu doprowadził do jego uruchomienia, który w sposób niekontrolowany przemieścił się i potrącił mężczyznę (kierowcę opla) stojącego przy skuterze.

73-latek przewrócił się doznając obrażeń ciała. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Użytkownik skutera oddalił się z miejsca zdarzenia po przyjechaniu na miejsce karetki na miejsce zdarzenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Zgłoś się na policję

W związku z tym zwracamy się z prośbą do użytkownika w/w skutera oraz osób, które widziały przebieg wypadku i mogą udzielić bliższych informacji na jego temat, o osobisty kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19, pokój 456 lub o kontakt telefoniczny na numer (032) 200 2416, (032)200 2309 w godz. od 08.00 do 14.00.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.