Wiadomości z Katowic

Katowice: Szał zakupów i szał na drogach! Stoi Chorzowska, korkuje się DTŚ!

  • Dodano: 2019-12-27 16:00

Szał zakupów po świętach nie tylko nie ustał – ale się wzmógł! Ruszają poświąteczne wyprzedaże, co odczuwają już kierowcy! Stoi Chorzowska w Katowicach, blokuje się już DTŚ, ciasno też w Tunelu pod Rondem.

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Ani na Chorzowskiej ani na Drogowej Trasie Średnicowej nie doszło do żadnego wypadki czy kolizji. Ogromne korki na Chorzowskiej w obu kierunkach – a więc w stronę centrum Katowic jak i wyjazdu na DTŚkę w stronę Chorzowa to wynik masowego najazdu Silesia City Center przez klientów! Blokuje się Chorzowska, ale także wyjazd z DTŚ od strony Chorzowa jadąc w kierunku centrum Katowic.

Kierowcy informują nas także o lekkim przyblokowaniu A4 na wysokości CH 3 Stawy. Tu także przyczyną jest większa niż zazwyczaj liczba klientów.

Za to już wypadek spowodował korek na DK 86. Tam korek z Katowic w stronę Sosnowca ma już ponad 2 kilometry. Na wysokości McDonald doszło do zderzenia, na razie jednak nie wiadomo czy to wypadek czy kolizja – bo nie ma na razie informacji o poszkodowanych. Są za to spore już utrudnienia dla kierowców.

Śląska drogówka prosi o ostrożną jazdę. Niestety – dzisiaj oprócz opadów deszczu zdarzają się też opady tzw. śnieżnej krupy – drogi są śliskie, więc noga z gazu!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Markin

    dramat jest jakiś tylu zdarzeń w yanosiku to nawet na wszystkich świętych nie ma

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.