Wiadomości z Katowic

Katowice: Szał zakupów i szał na drogach! Stoi Chorzowska, korkuje się DTŚ!

  • Dodano: 2019-12-27 16:00

Szał zakupów po świętach nie tylko nie ustał – ale się wzmógł! Ruszają poświąteczne wyprzedaże, co odczuwają już kierowcy! Stoi Chorzowska w Katowicach, blokuje się już DTŚ, ciasno też w Tunelu pod Rondem.

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Ani na Chorzowskiej ani na Drogowej Trasie Średnicowej nie doszło do żadnego wypadki czy kolizji. Ogromne korki na Chorzowskiej w obu kierunkach – a więc w stronę centrum Katowic jak i wyjazdu na DTŚkę w stronę Chorzowa to wynik masowego najazdu Silesia City Center przez klientów! Blokuje się Chorzowska, ale także wyjazd z DTŚ od strony Chorzowa jadąc w kierunku centrum Katowic.

Kierowcy informują nas także o lekkim przyblokowaniu A4 na wysokości CH 3 Stawy. Tu także przyczyną jest większa niż zazwyczaj liczba klientów.

Za to już wypadek spowodował korek na DK 86. Tam korek z Katowic w stronę Sosnowca ma już ponad 2 kilometry. Na wysokości McDonald doszło do zderzenia, na razie jednak nie wiadomo czy to wypadek czy kolizja – bo nie ma na razie informacji o poszkodowanych. Są za to spore już utrudnienia dla kierowców.

Śląska drogówka prosi o ostrożną jazdę. Niestety – dzisiaj oprócz opadów deszczu zdarzają się też opady tzw. śnieżnej krupy – drogi są śliskie, więc noga z gazu!

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Komentarze (1)    dodaj »

  • Markin

    dramat jest jakiś tylu zdarzeń w yanosiku to nawet na wszystkich świętych nie ma

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również