Wiadomości z Katowic

Kobieta pod wpływem alkoholu zniszczyła tramwajowy wagon

  • Dodano: 2021-05-04 07:00, aktualizacja: 2021-05-04 07:05

Kobieta, która pod wpływem alkoholu zniszczyła tramwajowy wagon, została zatrzymana przez katowickich policjantów. Podejrzana przyznała się do winy i chce dobrowolnie poddać karze. O jej wymiarze zadecyduje sąd.

Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z II komisariatu zatrzymali 21-letnią kobietę, która zniszczyła tramwajowy wagon. Kobieta będąc pod wpływem alkoholu uszkodziła dwie szyby, a następnie wybiegła z wagonu. Już kilka minut od przyjęcia zgłoszenia, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali agresywna młodą kobietę, która został osadzona w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie policyjnych czynności kobieta przyznała się do zniszczenia wagonu, ale nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania. Straty oszacowano na ponad 4 tys. złotych. Pomimo młodego wieku, 21-latka była już karana za posiadanie narkotyków i kradzieże sklepowe. Teraz dobrowolnie chce poddać się karze. Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do katowickiego sądu. Za zniszczenie mienia kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Leni234

    Po odbyciu kary sadowej powinna jeszcze czyscic zwrotnice na terenie miasta i sprzatac wiaty przystankowe,zeb y odechcialo sie jej demolowac wagony tramwajowe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.