Wiadomości z Katowic

Kolejny charytatywny bieg katowickich policjantów!

  • Dodano: 2022-03-23 10:30

Katowiccy dzielnicowi sierż. szt. Kamil Sierny i sierż. szt. Łukasz Słabik wzięli udział w VII Biegu Śląskich Aniołów, organizowanym na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Bieg został zorganizowany przez Fundację Śląskich Aniołów przy wsparciu Miasta Katowice, a wzięło w nim udział 370 „aniołów". Dochód z wydarzenia przeznaczono na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji.

Pobiegli dla fundacji wspierającej dzieci

Kolejny raz katowiccy dzielnicowi wzięli udział w charytatywnym biegu, z którego dochód przeznaczony jest na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji. Corocznie dzielnicowy z Komisariatu III Policji w Katowicach sierż. szt. Kamil Sierny biegnie 5 km dla podopiecznych fundacji. Tym razem w szczytnym celu pobiegł z dzielnicowy z Komisariatu IV Policji w Katowicach sierż. szt. Łukaszem Słabikiem. Charytatywna impreza sportowa została zorganizowana przez Fundację Śląskich Aniołów. Uczestnicy mogli wziąć udział w biegu i marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Na starcie stanęły również dzieci, które  rywalizowały na dystansie 200 i 400 metrów.

Ta charytatywna impreza została zorganizowana przez Fundację Śląskie Anioły, która działa na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, a w szczególności ukierunkowana jest na pomoc dzieciom. Udział katowickich mundurowych w tej imprezie charytatywnej pozwolił na wsparcie szlachetnej działalności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • stop propagandzie

    W biegu wzięli ludzie pracujący w różnych branżach. Czemu więc piszecie artykuł o tym, że dwóch ludzi z podłej organizaci brało w tym udział, a nie piszecie nic o strażakach, pracownikach fabryk, kierowcach, pracownikach biurowych i innych. Była tam cała plejada, ale tylko policja zdecydowała się napisać o tym propagandowy pierd, próbując ogrzać się w blasku czynienia dobra i próbuje tym podnosić swoją samoocenę. Właściwie każdy artykuł o policji to propagandowy bąk, który mocno śmierdzi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.