Wiadomości z Katowic

Kolizja w katowickim tunelu. Samochód ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym

  • Dodano: 2024-02-15 11:45

Przyczyną porannych utrudnień drogowych okazało się niegroźne zdarzenie. W trakcie zmiany pasa ruchu doszło do kolizji dwóch pojazdów. Policja szuka kierowcy jednego z nich, ponieważ odjechał z miejsca zdarzenia.

Zamknięty tunel i ogromne utrudnienia drogowe

W czwartek 15 lutego około godziny 8:00 doszło do zdarzenia drogowego w katowickim tunelu, które spowodowało spore utrudnienia w ruchu drogowym. Jak podaje portal Katowice24, doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Podczas zmiany pasa ruchu na jezdni w kierunku Sosnowca samochód ciężarowy otarł się o samochód osobowy marki Skoda. Była to niegroźna kolizja, w której nikt nie ucierpiał, jednak fakt, że kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia, spowodował, że w tunelu oraz poza jego obszarem zaczął tworzyć się sporych rozmiarów korek.

Policja poszukuje kierowcy ciężarówki

W mediach społecznościowych pojawił się apel o pomoc w znalezieniu kierowcy samochodu ciężarowego. Kierowcę samochodu ciężarowego poszukuje policja, która zjawiła się na miejscu zdarzenia, jednak każda informacja może przyspieszyć rozwiązanie sprawy. Możliwe jest, że kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył tego, że najechał na osobówkę. Wiadomo także, że udało się już zdobyć nagranie z kamery samochodowej jednego ze świadków, a katowicka policja dotarła do firmy transportowej, do której należy ciężarówka. W dalszym ciągu nie wiadomo jednak, kto kierował dzisiaj ciężarówką.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również