Wiadomości z Katowic

"Korzenie": Spektakl o tożsamości i ludzkiej naturze w MDK Szopienice - Giszowiec!

  • Dodano: 2024-06-10 11:00

Miłośnicy tańca i głębokich refleksji z pewnością nie mogą przegapić nadchodzącego wydarzenia w Miejskim Domu Kultury "Szopienice - Giszowiec"! Już 15 czerwca o godzinie 17:30 odbędzie się premiera spektaklu Teatru Tańca KORZENIE pt. "Korzenie".

W poszukiwaniu tożsamości

Spektakl ten to wyjątkowa podróż do głębi ludzkiej natury, próba zdefiniowania tego, co tak naprawdę dla nas oznaczają korzenie. Artyści zabiorą nas w fascynującą wędrówkę pod leciwe korzenie słowiańskich drzew, gdzie odkryjemy piękno i siłę ludowości. To właśnie tam odnajdziemy inspirację do refleksji nad współczesnym człowiekiem i jego miejscem w otaczającym świecie.

Choreografię spektaklu stworzyły cztery utalentowane artystki: Sabina Delmaczyńska-Piwko, Roksana Delmaczyńska, Martyna Świerczek i Karolina Rutkowska. Ich wizja z pewnością poruszy serca i skłoni do głębokich przemyśleń.

Bezpłatne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są w sekretariacie MDK "Szopienice - Giszowiec" przy ulicy Generała Józefa Hallera 28 w dzielnicy Burowiec.

"Korzenie": Spektakl o tożsamości i ludzkiej naturze w MDK Szopienice - Giszowiec!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: MDK Szopienice - Giszowiec / fot. Freepik, MDK Szop.- Gisz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również