Wiadomości z Katowic

Kradzież czekolady w sklepie przy ulicy Oswobodzenia - czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

  • Dodano: 2021-02-02 08:30, aktualizacja: 2021-02-02 08:51

Policja publikuje wizerunek podejrzewanych o kradzież czekolady w markecie spożywczym.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn skontaktuj się z policjantami z V komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 18 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży słodyczy, do której doszło 23 listopada 2020 roku w markecie przy ulicy Oswobodzenia 66 w Katowicach. Podejrzewani mężczyźni po wejściu do sklepu ukradli 5 kartonów czekolady o łącznej wartości prawie tysiąca złotych.

Wizerunek podejrzewanych o kradzież czekolady w Katowicach zarejestrował sklepowy monitoring

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać młodych mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 0047 85 13718 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl

Gwarantowana anonimowość.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • górnik r.sl

    gdyby to był mój sklep to bym policji głowy nie zawracał....sam bym wymierzył sprawiedliwosc....a wierzcie sa na to metody....

  • Wełnowiec City

    Czegoś tu nie rozumiem,a mianowicie jak mogło dojść do tej kradzieży? Ekspedientki rozumiem,nie zawsze mogą mieć oczy dookoła głowy ale ochroniarze czy czujniki przy wyjściu powinny zadziałać tak czy nie?.W sumie to było 5 KARTONÓW a nie 5 batoników!Szanuję pracę wszystkich w handlu,to mega trudna praca,z klientem szczególnie,ale mam pytanie do Ochroniarzy,co robią w sklepie, czy : tylko sennie spacerują i myślą że to wystarczy? czy : łapią złodziei jak tych na załączonych zdjęciach? a może złodzieje wiedzieli że Ochroniarzy nie będzie,czujniki będą wyłączone,wzięli 5 kartonów i wrócili po więcej bo była okazja.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.