Wiadomości z Katowic

Mężczyzna podejrzewany jest o uszkodzenie ciała przy użyciu noża. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2022-06-09 07:45, aktualizacja: 2022-06-09 07:58

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała przy użyciu noża.

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie ciała przy użyciu noża

Do zdarzenia doszło 16 lutego 2022 roku o godz. 21.50  w Katowicach przy wejściu na dworzec PKP od strony Placu Lecha i Marii Kaczyńskich. Widoczny na zdjęciu mężczyzna ugodził jednokrotnie w prawe udo innego mężczyznę. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała w postaci rany kłutej prawego uda po stronie zewnętrznej. Podejrzewany dopuścił się przestępstwa uszkodzenia ciała publicznie i z błahego powodu, co wyczerpuje znamiona występku o charakterze chuligańskim. Podejrzewanego mężczyznę zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 125 50, 47 85 120 00, 47 85 123 04 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Mężczyzna podejrzewany jest o uszkodzenie ciała przy użyciu noża. Rozpoznajesz go? / fot. KMP Katowice

Komentarze (1)    dodaj »

  • klauny do roboty

    Jacek Jaworek jak nic

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.