Wiadomości z Katowic

Nagroda im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej w Katowicach

  • Dodano: 2023-10-02 09:00, aktualizacja: 2023-10-03 08:24

Prezydent Miasta Katowice zaprasza do składania wniosków w konkursie o "Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej" za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice.

Poszukiwany zaangażowany mieszkaniec Katowic

Czy znasz osobę, która bezinteresownie działa dla mieszkańców Katowic? – prowadzi warsztaty dla dzieci, aktywizuje seniorów, pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, dba o bezdomne zwierzęta, chroni środowisko, a może w inny sposób udziela się na rzecz lokalnej społeczności.

Jeśli tak, to nie zwlekaj! Rola społeczników pełniących tak ważną pracę na rzecz swojej społeczności jest niezwykle cenna i zasługuje na docenienie.

Do kiedy można składać wnioski?

Nabór wniosków w ramach konkursu o Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice prowadzony jest od 1 października do 15 listopada br.

Nagroda zostanie wręczona na corocznym spotkaniu Prezydenta Miasta Katowice z Organizacjami Pozarządowymi. Nagrodę tą otrzymują społecznicy za swoją bezinteresowną pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta już od 2012 r.

Na stronie www.katowice.eu w zakładce Dla mieszkańca/władze miasta/Prezydent miasta/Nagrody Prezydenta/ Nagroda im. J. Kocurka dostępne są wzory wniosków o Nagrodę oraz inne przydatne informacje dotyczące sposobu zgłaszania kandydatów do Nagrody.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również