Wiadomości z Katowic

Planszówki na okrągło, czyli weekend z grami planszowymi w Spodku

  • Dodano: 2021-09-06 10:45

Gry planszowe w Spodku. W sobotę i niedzielę miłośnicy gier planszowych mogą przetestować te gry, których jeszcze nie znają, a także wziąć udział w różnych turniejach.

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!


4 edycja w ogóle jaka się odbyła no i mamy tutaj setki osób grających właśnie na płycie za nami, oprócz tego mamy całą antresolę Spodka z wystawcami gdzie można też u nich zagrać w gry, różne nowości przetestować prototypy, albo po prostu coś sobie kupić do domu- mówi Łukasz Piechaczek, organizator.

Jesteśmy osobami zainteresowanymi grami planszowymi i ciężko było przegapić takiego typu duży event tak fajnie zorganizowany i tak fajnie zrzeszający fanów gier planszowych – mówi Szymon Radka, mieszkaniec Zabrza.

Uwielbiam gry planszowe zawsze jest jakaś odskocznia od dzisiejszej elektroniki, codziennej pracy przy komputerze, fajnie spotkać ludzi który też się interesują tymi grami – mówi Marcin – gracz z Łodzi.

To jest tak, że gry planszowe są tak różne, są gry właśnie wymagające analityki planowania są gry czysto przygodowe gdzie jakby jest duża losowość, ale też dobrze się bawimy, że jakby każdy znajdzie zawsze coś dla siebie- mówi Antoni Mączyński, wystawca.

Spodek odlatuje. Tym razem z miłośnikami gier planszowych!
Spodek odlatuje. Tym razem z miłośnikami gier planszowych!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Monia

    Też w weekend ze znajomymi graliśmy w planszówki. Najbardziej wkręciliśmy się w Lombard. Życie pod Zastaw. Przyszły weekend zapowiada się podobnie :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.