Wiadomości z Katowic

Płyn do dezynfekcji zamiast wody święconej. W Katedrze Chrystusa Króla stanęły DEZYNBOXY

  • Dodano: 2020-08-25 11:00

Także w kościele podczas mszy świętej i nabożeństw musimy pamiętać o zachowywaniu dystansu społecznego ale i i podstawowym już w tej chwili dezynfekowaniu. Żeby wiernym to ułatwić, w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach stanęły specjalne automaty do dezynfekowania rąk – dezynboxy.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

W naszej Archikatedrze pojawiły się dezynboxy, teraz każdy może zdezynfekować dłonie przed wejściem i przy wychodzeniu ze Świątyni – informują włodarze katowickiej katedry Chrystusa Króla na facebooku.

Wierni w prosty i intuicyjny sposób mogą skorzystać z automatów do dezynfekcji dłoni zarówno wchodząc jak i wychodząc z katowickiej katedry. Specjalny płyn odkażający ma być uzupełniany na bieżąco.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • ...

    Dejcie jeszcze seta spirytu zamiast tego opłatka i bydzie git

  • dezynfekator

    To bardzo fajna inicjatywa. Ludzie muszą być stale uczulani na temat tego, jak dezynfekowanie rąk może zminimalizować ryzyko zakażenia. Niestety w przypadku tak tłumnie odwiedzanych miejsc jak kościoły dezynboxy mogą nie wystarczyć. Pomieszczenia powinny być regularnie dezynfekowane przez specjalistów np. firmę https://biodezynfekcja.eu/, którą serdecznie polecam. Jej pracownicy potrafią w szybki, bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się z otoczenia wszelkich potencjalnie niebezpiecznych czynników.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.