Wiadomości z Katowic

Policja poszukuje podejrzanych o kradzież broni i amunicji

  • Dodano: 2020-10-12 17:00

Publikujemy wizerunek mężczyzn podejrzewanych o kradzież dwóch sztuk broni i gumowej amunicji. Do kradzieży doszło w sklepie z militariami przy ul. 3 Maja 30 w Katowicach.

Złodzieje broni poszukiwani

Kryminalni z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży gumowej amunicji i dwóch sztuk broni ASG Glock 19X na kulki z tworzywa sztucznego. Do kradzieży doszło 29 sierpnia 2020 roku w sklepie z militariami przy ul. 3 Maja 30 w Katowicach. Łupem sprawców padło mienie o wartości prawie 1,9 tysiąca złotych. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu sklepowego.

Świadkowie zdarzenia, osoby rozpoznające mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 85 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

Policja poszukuje podejrzanych o kradzież broni i amunicji

Komentarze (2)    dodaj »

  • Tito

    Teraz wszyscy poprzebierani w ubranie bez orzełka... Nie ma czasu na pracę, są portrety.

  • admirał flotylli

    A sprawdziliście swoje bazy danych? Bo z twarzy to wyglądają na patole, która pierwsze dołki zaliczyła w przedszkolu, więc pewnie nie raz byli notowani. Może spytajcie kolegów z sąsiednich komend, pewnie coś wiedzą. No chyba że tradycyjna praca śledczych polega na tym, że po 1,5 miesiąca nic nie robienia publikujecie zdjęcia z apelem pomóżcie. A po donosiku, będzie kolejny artykuł zaczynający się "Dzięki wytężonej pracy śledczych..."

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również