Wiadomości z Katowic

Złodziejka odnaleziona. Policja dziękuje za pomoc

  • Dodano: 2020-10-12 14:00

Znamy już tożsamość kobiety podejrzewanej o o kradzież perfum w sklepie kosmetycznym. W jej namierzeniu pomogli internauci, a także media, które rozpowszechniły komunikat. 

Policja dziękuje za pomoc

Do kradzieży doszło 2 września 2020 r. w sklepie kosmetycznych w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach. Podejrzewana kobieta po wejściu do sklepu ukradła 3 flakony perfum o wartości ponad 700 zł. Wizerunek kobiety zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego. Zdjęcia z monitoringu zostały opublikowane w ubiegłym tygodniu. Śledczy zwrócili się o pomoc do internautów, którzy po raz kolejny nie zawiedli. Dzięki uzyskanym informacjom policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach mogli ustalić tożsamość podejrzewanejPolicja przypomina, że za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze serdecznie dziękują mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dzięki komunikatom, które ukazały się w mediach, policjanci otrzymali informacje, które pomogły ustalić tożsamość kobiety.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.