Wiadomości z Katowic

Policjanci wsparli zbiórkę dla seniorów i dla bezdomnych zwierząt

  • Dodano: 2020-12-17 08:45, aktualizacja: 2020-12-17 09:06

Policjanci z III komisariatu wsparli rzeczowo zbiórkę dla seniorów, a także zbiórkę dla zwierząt, która została zorganizowana przez mieszkańców Osiedla Franciszkańskiego. Podczas wydarzenia, w którym obecni byli również katowiccy radni, dzielnicowi rozmawiali o bezpieczeństwie mieszkańców dzielnicy.

Już wkrótce święta. Jest to czas szczególny zwłaszcza dla osób samotnych i starszych

W ramach wydarzenia „Dzień choinki 2020” na Osiedlu Franciszkańskim zorganizowano zbiórkę środków higieny osobistej i chemii gospodarczej dla seniorów, które w ramach akcja „Sąsiedzi sąsiadom” zostaną przekazane w najbliższym czasie osobom starszym. Zbierano również karmę i akcesoria dla zwierząt, które zostaną przekazane dla schroniska w Katowicach. Całe wydarzenie odbywało się z zachowaniem obostrzeń związanych z pandemia koronawirusa. 

Zbiórkę wsparli również policjanci z Komisariatu III Policji w Katowicach, którzy przekazali rzeczy dla seniorów i zwierząt. Wydarzenie było nie tylko okazją do spotkania z katowickimi radnymi i radną Jednostki Pomocniczej nr 6 w Katowicach, ale przede wszystkim z mieszkańcami. Dzielnicowi starszy aspirant Arkadiusz Olejniczak i sierżant Monika Siwiec rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa w dzielnicy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.