Wiadomości z Katowic

Poranek Silesia w TVS, czyli pobudka lepsza niż poranna kawa!

  • Dodano: 2020-02-24 08:15, aktualizacja: 2020-02-24 12:37

Zawsze aktualne tematy, najlepsza muzyka z samego rana i gotowanie na ekranie – to właśnie „Poranek Silesia”. Bądź z nami od poniedziałku do czwartku od 8:00 – z nami poranek będzie o niebo lepszy!

 

Poranek Silesia to program śniadaniowy emitowany na żywo na antenie TVS od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 10:00. Program prowadzą zamiennie prezenterzy TVS – Nina Nocoń, Ewa Masilonis oraz Marcin Mazur.

 

Poranek Silesia – budzimy lepiej niż poranna kawa!

Formuła programu skupia się na wywiadach z gośćmi i zawsze aktualnych tematach z dziedziny rozrywki, kultury, sztuki, sportu i szeroko pojętego lifestyle’lu. W każdym odcinku zaproszeni goście przygotowują na żywo śniadanie, a przerwy między kolejnymi segmentami programu wypełnia muzyka.

W studio programu zasiedli już m.in. Gosia AndrzejewiczKrzysztof HankeSławomir Świerzyński, Baciary, Krzysztof RespondekDamian Holecki, Kabaret Młodych Panów oraz Marcin Wyrostek.

 

Fragmenty wywiadów możesz zobaczyć na kanale Telewizji TVS na YouTube już teraz!

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Hajer

    PnŚ to jest fajny program,profeska,niestety też się zgodzę,w TVS może ucho i oko zawiesić ten co lubi zicpolki.

  • Pytajcyno

    TVS to niestety najslabsza stacja,nieskonczona ilość powtórek,obowiazkowa Bonanza,koncerty życzeń,stare dokumentalne filmy.Jak nie mialam TVS to chcialam ja mieć,jestem stąd hanyska 100% ale tam oprocz tego có napisalam nic wiecej nie ma,poranny program ODSTAJE i ODSTAWAĆ bedzie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.