Wiadomości z Katowic

Poszukiwani sprawcy kradzieży karty płatniczej. Mogą mieć związek z włamaniem do samochodu

  • Dodano: 2019-06-25 10:00

Policjanci Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują dwóch mężczyzny którzy dokonali kradzieży pieniędzy posługując się na stacji benzynowej skradzioną kartą płatniczą, ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Ponadto mężczyźni mogą mieć związek z włamaniem do samochodu, z którego skradziono urządzenia elektroniczne o wartości ponad 14000 zł, oraz portfel z dokumentami i kartami płatniczymi. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło pomiędzy 20 - 21 marca br., na ul. Sokolskiej w Katowicach

Nieznani sprawcy włamali się do samochodu, z którego skradli sprzęt elektroniczny w postaci dekoderów telewizyjnych oraz portfel dokumentami i kartami płatniczymi powodując straty na ponad 14000 zł. Związek z tym zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn którzy posługiwali się na kilku stacjach benzynowych skradzioną kartą płatniczą, ich wizerunek zarejestrowały kamery, który publikujemy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców widocznych na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach przy ul. Stawowej 8, pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również