Wiadomości z Katowic

Sprawcę kradzieży zarejestrowały kamery. Rozpoznajesz osobę ze zdjęć?

  • Dodano: 2019-06-11 09:00

Policjanci Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują sprawcy, który wykorzystując kartę płatniczą dokonał szeregu nieautoryzowanych płatności działając na szkodę właściciela karty, który utracił ją wraz z portfelem.

Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Komisariat Policji VI w Katowicach został powiadomiony o utracie portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą. W toku czynności ustalono, że w dniu 28 lutego br. utraconą kartą płatniczą wykonano szereg nieautoryzowanych płatności w sklepach w rejonie centrum Katowic. Moment kradzieży pieniędzy z konta zarejestrowały kamery, wyniku czego ustalono wizerunek sprawcy, który publikujemy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również