Wiadomości z Katowic

Publikujemy wizerunek podejrzanego o włamanie do biur

  • Dodano: 2020-09-03 11:00

Komenda Miejska Policji publikuje wizerunek podejrzewanego mężczyzny o włamanie do biur firm przy ul. Dulęby w Katowicach. 

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę włamań do biur dwóch firm mających swoje siedziby przy ul. Dulęby w Katowicach. Do zdarzeń doszło 19 sierpnia 2020 roku około godz. 17.00. Podejrzewany mężczyzna po wyłamaniu drzwi dostał się do pomieszczeń biurowych. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 47 85 139 00, 47 85 139 10, 47 85 125 55 lub e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość!

ZOBACZ NAGRANIE Z MONITORINGU

Komentarze (1)    dodaj »

  • kwk wujek

    biuro zle sie kojarzy dla robotnika....moze przyszedł chłopina po swoje....brak informacji co skradł???pozatem jak krasc to miliony,brac łapówy i byc ustawionym do konca zycia....niejeden cycu siedzi w senacie i brał łapówy za nieboszczyków....a tu chłopina niewiadomo co ukradł......

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również