Wiadomości z Katowic

Seriale kryminalne w TVS! Już od kwietnia: "Napisała: Morderstwo" i "Prawo i Porządek"

  • Dodano: 2020-04-02 10:00

Lubisz seriale kryminalne? Już w kwietniu TVS wyemituje kryminalne nowości – „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar”.

Seriale kryminalne powracają na antenę TVS w dwóch pasmach – porannym i wieczornym. Serial „Napisała: Morderstwo” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 8:00 i 21:25„Prawo i Porządek” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 9:00 i 20:20.

Premiera już w środę (1 kwietnia) o 8:00 na antenie TVS!

 

Napisała: Morderstwo

Jessica Fletcher (w tej roli Angela Lansbury) jest emerytowaną nauczycielką angielskiego. Po niespodziewanej śmierci męża, wdowa mieszkająca samotnie w starym, wiktoriańskim domu prowadzi spokojne życie. Bohaterka stara się pogodzić ze śmiercią męża, pisząc powieści kryminalne. Życie wdowy ulega zmienia, gdy krewny przesyła wydawnictwu jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem. Jessica nie tylko z pasją tworzy powieści kryminalne, ale też rozwiązuje zawikłane morderstwa...

 

Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar

Jesteś ciekawy, jak wygląda codzienna praca detektywów? Śledź losy grupy nowojorskich detektywów, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem śledztw najwyższej rangi.
Studium zbrodni od środka, możliwość zajrzenia w umysł mordercy, fabuła tętniąca akcją i zaskakujące motywy zbrodni – to wszystko gwarantuje serial „Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar”.

Nowości kryminalne w TVS – już od kwietnia! Złap trop i dołącz do śledztwa w TVS.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.