Wiadomości z Katowic

Spotkanie informacyjne dot. linii kolejowej E30 i E65

  • Dodano: 2022-11-24 07:15, aktualizacja: 2022-11-24 07:23

Firma TPF Sp. z o.o. na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii realizuje zadanie pn.: „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska na odcinku Katowice – Gliwice – opracowanie Studium Wykonalności w ramach projektu pn.: „Prace przygotowawcze dla wybranych projektów””.

W związku z prowadzonymi pracami wykonawca zaprasza wszystkich chętnych do udziału w dodatkowym spotkaniu informacyjnym, podczas którego przedstawi rozwiązania projektowe. Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godz. 17:00 w formule online.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć w poniższy link, skąd nastąpi przekierowanie do platformy, na której odbędzie się spotkanie. Pod tym linkiem znajdą Państwo również materiały konsultacyjne – plany sytuacyjne przewidywanych rozwiązań.  

https://tpf.clickmeeting.com/studium-wykonalnosci-katowice-gliwice

​Ponadto na początku 2023 r. zostaną zorganizowane przez firmę dla każdego z miast spotkania stacjonarne, podczas których także będzie możliwość zapoznania się z planowanymi rozwiązaniami inwestycyjnymi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również