Wiadomości z Katowic

Świąteczne PupiLove Targi w Katowicach

  • Dodano: 2019-12-12 11:00

Już w niedzielę 15 grudnia odbędzie się kolejna, tym razem świąteczna edycja imprezy PupiLove Targi. Znajdziecie tu setki pomysłów na wyjątkowe prezenty dla czworonogów i ich właścicieli. 

Zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej BWA  w samym sercu Katowic (al. Korfantego 6 – miedzy Spodkiem a Rynkiem) już w niedzielę 15 grudnia w godz. 11:00-17:00. 

Wstęp wolny, a do tego imprezę można odwiedzić z pupilem!

PupiLove Targi - co to takiego?

PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

PupiLove Targi w Katowicach to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić. 

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. Na jednym ze stoisk spotkacie u nas ekipę „SosnoŚląskich Kotów do Adopcji”. Nasze PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Katowicach zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Gdzie i kiedy? 

PupiLove Targi w Katowicach odbędą się w niedzielę 15 grudnia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA (al. Korfantego 6 – między Spodkiem a Rynkiem).
Imprezę możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00.

Zabierzcie swojego pupila i koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi!
Wstęp bezpłatny!Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeKatowice.pl.
Patronat portalu mojeKatowice.pl

Świąteczne PupiLove Targi w Katowicach

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.