Wiadomości z Katowic

Tymczasowy areszt za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

  • Dodano: 2018-06-06 08:00, aktualizacja: 2018-06-06 08:14

Prokuratorskie zarzuty usłyszał 34-latek zatrzymany w niedzielę przez katowickich policjantów. Mężczyzna pobił swojego 54-letniego kolegę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Jego ciało zostało odnalezione w niedzielny wieczór na terenie nieużytków przy ulicy Jankego. Decyzją sądu, zatrzymany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W niedzielę po godzinie 21.00 dyżurny katowickiej komendy został powiadomiony przez pogotowie ratunkowe o śmierci mężczyzny, którego znaleziono w pobliżu nieużytków przy ulicy Jankego. Prokurator, który przybył na miejsce, zarządził sekcję zwłok 54-latka. Po otrzymaniu informacji, policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 3 osoby. Szybko ustalili, że związek ze śmiercią 54-latka może mieć 34-letni mężczyzna. Został on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Katowice Południe w Katowicach. Usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu 34-latka. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na proces.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również