Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Uiściłeś opłatę za parking przy ul. Bukowej 1 w Katowicach? Zgłoś się na policję

  • Dodano: 2019-07-08 10:00

Komisariat Policji II w Katowicach, prowadzi postępowanie, w sprawie poboru opłat za parkowanie na parkingu, mieszczącym się przy ul. Bukowej 1 w Katowicach.

W związku z tym funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które 1 maja 2019 roku parkowały swój pojazd na terenie wskazanego parkingu i były zobowiązane do uiszczenia opłaty za pozostawienie pojazdu.

Jak wynika z korespondencji, która wpłynęła do Drugiego Komisariatu Policji w Katowicach, w dniu 1 maja 2019 roku około godz. 15.00 jedna z mieszkanek Naszego Miasta chciała zaparkować swój pojazd na parkingu przy ul. Bukowej 1 w Katowicach czyli w pobliżu stadionu piłkarskiego, na którym swe mecze rozgrywa drużyna GKS Katowice.

Kiedy wykonywała manewr parkowania, podszedł do niej mężczyzna ubrany w strój pracownika firmy ochrony i zażądał od niej opłaty za parkowanie. Kobieta zapłaci za pozostawienie swojego samochodu, jednak nie dostała żadnego potwierdzenia uiszczenia opłaty parkingowej. Z relacji kobiety wynika także, że ten sam mężczyzna pobierał opłaty parkingowe od innych osób. Stąd też apel funkcjonariuszy Policji do wszystkich osób, które spotkała podobna sytuacja i prośba o kontakt z Komisariatem Policji II w Katowicach pod numerem telefonu 322003650 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę tj  st. sierż. Tomasz Adamczyk, telefon kontaktowy 32 200 36 71, ewentualnie o osobiste stawiennictwo się w Komisariacie II Policji w Katowicach ul. Iłłakowiczówny 2

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.