Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Ukradł telefon wart kilkaset złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy

  • Dodano: 2019-04-09 10:00

Policjanci Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują mężczyzny który wykorzystując chwilę nieuwagi jednej z pasażerek katowickiego dworca skradł telefon wart kilkaset złotych który kobieta zostawiła na blacie dworcowej kasy.

Wizerunek sprawcy przywłaszczenia zarejestrowały kamery monitoringu

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 lutego br., chwilę przed godziną 13:00. Do kasy katowickiego dworca znajdującej się w hali przy pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej podeszła jedna z pasażerek. Przez nieuwagę kobieta pozostawiła swój telefon wart niecałe tysiąc złotych na ladzie i stanęła kilka metrów dalej. Ta chwila wystarczyła, żeby mężczyzna w wieku około 50 lat stojący za nią podniósł telefon i odszedł. Kilka minut później pokrzywdzona zorientowała się, że ktoś zabrał jej własność, ale sprawcy już nie było na miejscu. Moment kradzieży oraz dalszą drogę sprawcy w tunelach dworca zarejestrowały kamery wyniku czego ustalono jego wizerunek, który publikujemy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na nagraniach i zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.