Wiadomości z Katowic

Weź udział w akcji „Lajk” i wesprzyj katowickie schronisko!

 • Dodano: 2021-08-04 10:15

Salon & Outlet Płytek Cortina organizuje akcję „Lajk”. Aby ją wesprzeć, wystarczy polubić fanpage organizatora – w zależności od liczby polubieni, Cortina wpłaci na rzecz katowickiego schroniska większą lub mniejszą kwotę pieniężną.

Nietypowa forma wsparcia

Niedawno powstały Salon & Outlet Płytek Cortina postanowił zorganizować bardzo ciekawą akcję charytatywną. Inicjatywa „Lajk” ma wspomóc Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Wszystko zależy od Internautów – od liczby „lajków” uzależniona jest wysokość kwoty, która zostanie wpłacona na rzecz schroniska. Kwoty te są następujące:

 • 0-1500 polubień – 500 złotych
 • 1500-2500 polubień – 1000 złotych
 • Powyżej 2500 polubień – 1500 złotych

Udział w akcji jest naprawdę prosty - wystarczy polubić fanpage Cortina Outlet & Salon Płytek Katowice! 

LINK DO FANPAGE’A

Akcja potrwa do końca września lub nieco krócej, jeżeli uda się osiągnąć najwyższy próg.

Zbiórka darów

Akcja „Lajk” to nie jedyna inicjatywa Salonu Contina na rzecz schroniska. Organizator wydarzenia ogłosił także zbiórkę darów dla zwierzaków z katowickiego schroniska. Potrzebne są koce, ręczniki a także karma sucha oraz mokra, szczególnie ta nieco lepszej jakości. Zbiórka potrwa do końca września. Potencjalnych darczyńców prosi się o kontakt za pomocą fanpage’a lub maila: katowice@cortinagroup.eu.

Dobro wraca

Cortina Salon & Outlet dopiero niedawno pojawił się w Katowicach. Od samego początku swojej działalności, pragnie jednak aktywnie działać w przestrzeni miasta i dać się poznać tutejszej społeczności. Organizator zapewnia, że akcja „Lajk” i zbiórka darów to zaledwie pierwszy krok – firma ma zamiar stale aktywnie wspierać katowickie schronisko. Informacje o kolejnych wydarzeniach i akcjach charytatywnych pojawią się na fanpage’u firmy.

Komentarze (3)    dodaj »

 • Moni.B.

  Super akcja❤️

 • Basia

  Ekstra inicjatywa, fajnie że firmy promują się też w taki sposób. Karma już do Was jedzie ;)

 • Panda

  Super akcja :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również