Wiadomości z Katowic

Weź udział w zbiórce "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska"!

  • Dodano: 2020-10-02 11:00

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Dobroci dla Zwierząt, dlatego to właśnie w październiku biblioteka organizuje zbiórki darów dla podopiecznych katowickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna prowadzi pięć akcji - w Filii nr 11 z Koszutki, w Filii nr 16 z Bogucic, w Filii nr 20 z Dąbrówki Małej, w Filii nr 21 z Janowa i w Filii nr 31 z Zawodzia. 

Co można przekazywać w darach?

Między innymi suche jedzenie, jak na przykład makaron, kaszę, ryż, ale także karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, taką o dużej zawartości mięsa. Potrzebne jest jednak nie tylko jedzenie, ale także środki czyszczące i dezynfekujące, koce i ręczniki.

Zbiórki trwają przez cały październik 2020 r., dary przynosić mogą Państwo do Filii nr 16 (ul. Wajdy 21),  Filii nr 20 (ul. Strzelców Bytomskich 21 B), Filii nr 21 (ul. Zamkowa 45), Filii nr 31 (ul. Marcinkowskiego 13) oraz Filii nr 11 (ul. Grażyńskiego 47), od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia wymienionych filii.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują za każdą pomoc. Dziękują zwłaszcza zwierzęta, które potrafią być bardzo wdzięczne. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek spojrzał w ich oczy!

Weź udział w zbiórce "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska"!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.