Wiadomości z Katowic

Wygaszenie platformy SEKAP

  • Dodano: 2021-11-26 09:30

​W związku z decyzją Zarządu Województwa Śląskiego o wygaszaniu funkcjonowania platformy SEKAP, informujemy, że od dnia:

  • 1.12.2021 r. wyłączona zostanie możliwość przesyłania wniosków przy użyciu platformy SEKAP do Urzędu Miasta Katowice,
  • 23.12.2021 r. platforma SEKAP będzie niedostępna. Cała komunikacja zostanie przerwana, nie będzie możliwości zalogowania się na skrzynkę ani pobrania dokumentów. Dane zostaną nieodwracalnie usunięte ze wszystkich skrzynek kontaktowych.

Dla użytkowników platformy SEKAP została przygotowana instrukcja, w jaki sposób należy pobrać korespondencję znajdującą się w skrzynce kontaktowej. Dostępna jest na stronie SEKAP w miejscu - do pobrania oraz na stronie e.slaskie.pl w zakładce „SEKAP".

Usługi udostępniane przez Urząd Miasta Katowice znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem https://bip.katowice.eu/UrzadMiasta/KatalogUslug/KatalogUslug.aspx?menu=572

UWAGA! W celu załatwienia spraw drogą elektroniczną, bezpośrednio z usług znajdujących się w Biuletynie można przejść do usług elektronicznych świadczonych przez Urząd na platformie ePUAP lub do innych platform rządowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również