Wiadomości z Katowic

Zaginął Krzysztof Pura. 48-latek wyszedł z domu i nie wrócił

  • Dodano: 2022-08-08 14:30, aktualizacja: 2022-08-14 23:45

Trwają poszukiwania Krzysztofa Pury. 48-latek 2 sierpnia nad ranem wyszedł z mieszkania w dzielnicy Katowice Janów. Ostatnio widziany był w Szopienicach i dzielnicy Dąbrówka Mała.

48-latek wyszedł z domu 2 sierpnia nad ranem

W niedzielę 7 sierpnia na Facebooku organizacji Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniach 48-latka, który zaginął w dzielnicy Katowice — Janów. Pan Krzysztof Pura wyszedł z domu 2 sierpnia około godziny 5.30 rano, by udać się do pracy w dzielnicy Katowice – Szopienice. Jak udało się ustalić, mężczyzna zabrał ze sobą dokumenty i telefon komórkowy, jednak zostawił w domu klucze do pracy, telefon służbowy, a także klucze do domu siostry, u której mieszkał.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost: około 165 cm;
  • budowa ciała: średnia, lekko zaokrąglona;
  • włosy: krótkie, ciemne z lekką siwizną;
  • oczy: niebieskie;
  • znaki szczególne: zarost, specyficzny chód, lekko utykał na jedną nogę.

Jak możemy przeczytać w opisie, w dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieską koszulkę z krótkim rękawem posiadającą na przodzie czarny nadruk, szaro-białe moro długie dresy, czarną ortalionową kurtkę, czarną czapkę z daszkiem oraz szare buty marki Adidas. Posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego. 


Zaginiony widziany w dzielnicy Burowiec i na Dąbrówce Małej

Jak donosi stowarzyszenie, Krzysztof Pura ostatni raz widziany był w niedzielę 7 sierpnia w dzielnicy Katowice- Burowiec.

Sprawa prowadzona jest przez wydział kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Jak mówi zastępca oficera prasowego jednostki, według ostatnich informacji zaginionego widziano także w okolicach sklepu Biedronka w dzielnicy Dąbrówka Mała.


Jeśli widziałeś zaginionego skontaktuj się ze Stowarzyszeniem Zaginieni Cała Polska lub Policją

Informacja o zaginięciu wiele została upowszechniona wiele razy na Facebooku. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 114 44 lub też alarmowym 112. Można pisać także na adres mailowy Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska: zaginienicalapolska@gmail.com, lub też kontaktować się przez media społecznościowe organizacji: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Zaginieni-Cała-Polska-116117969764340/?_rdr. Warto także rozpowszechniać apel na swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.