Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Zakończenie XI edycji akcji społecznej pn. Miejska Dżungla

  • Dodano: 2019-06-11 09:15

W Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się podsumowanie XI edycji akcji społecznej pn. „Miejska Dżungla” realizowanej przez Urząd Miasta Katowice we współpracy z katowickimi szkołami.

W trakcie uroczystego zakończenia XI edycji akcji, wręczone zostały podziękowania dla realizatorów i współorganizatorów akcji. Pani Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice, przekazała na ręce Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach podziękowania za zaangażowanie katowickich policjantów, którzy wspierali uczestników akcji.

W Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się podsumowanie XI edycji akcji społecznej realizowanej przez Urząd Miasta Katowice we współpracy z katowickimi szkołami, czyli „Miejskiej Dżungli”. W trakcie imprezy wręczone zostały podziękowania dla realizatorów i współorganizatorów akcji. Pani Małgorzata Moryń-Trzęsimiech Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej podziękowała Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach podinspektorowi Arturowi Orman, oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji kom. Anecie Orman-Korczyńskiej za zaangażowanie katowickich policjantów, którzy wspierali uczestników akcji. Ponadto podczas finału zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach organizowanych w ramach projektu. Całość uświetnił występ zespołu wokalnego "KaTosie" z Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w XII edycji „Miejskiej Dżungli”.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.