Wiadomości z Katowic

Zmiany kadrowe w katowickim garnizonie. Komisariat V ma nowego komendanta

  • Dodano: 2019-05-09 09:45

Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski uroczyście wprowadził na stanowisko nowego Komendanta Komisariatu Policji V w Katowicach oraz naczelnika i zastępcę naczelnika wydziału prewencji katowickiej komendy.

Nowym komendantem katowickiej „piątki” została podinsp. Renata Hałabuda

Obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji zostały powierzone nadkom. Tomaszowi Ciepał, a obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji powierzono kom. Anecie Orman. Jednocześnie szef katowickich policjantów wraz kadrą kierowniczą uroczyście pożegnał dotychczasowego komendanta katowickiej „piątki” mł.insp. Wojciecha Pietrzok, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Wczoraj o godzinie 12:30 w Komisariacie Policji V w Katowicach, w obecności policjantów i policjantek, Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski, uroczyście wprowadził na stanowisko komendanta komisariatu podinsp. Renatę Hałabudę. Dotychczas była ona naczelnikiem wydziału prewencji katowickiej komendy. W obecności policjantów i pracowników komisariatu, został odczytany rozkaz, a nowa Pani Komendant przywitała się z załogą jednostki, którą będzie kierować. Nie obyło się również bez wzruszających chwil, związanych z pożegnaniem się dotychczasowego komendanta katowickiej „piątki”, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Mł.insp. Wojciech Pietrzok podziękował policjantom i pracownikom za lata wspólnej służby i ciężkiej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta. 

Następnie o godzinie 14:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach w obecności kadry kierowniczej, Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski podziękował odchodzącemu na emeryturę mł.insp. Wojciechowi Pietrzok za dobrą współpracę, trud i poświecenie związane z wieloletnią służbą. Podziękowania złożyła mu również obecna na uroczystości kadra kierownicza katowickiego garnizonu.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń.

Ponadto insp. Paweł Barski wprowadził na stanowiska nowego naczelnika i zastępcę Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Obowiązki Naczelnika powierzono nadkom. Tomaszowi Ciepał, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Prewencji Komisariatu Policji II w Katowicach. Natomiast obowiązki jego zastępcy powierzono kom. Anecie Orman, która dotychczas odpowiadała za komunikację społeczną w katowickiej komendzie.

Google NewsSubskrybuj mojeKatowice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również