Wiadomości z Katowic

Zwłoki trzech osób znaleziono w Katowicach! Wszystkie w parkach albo na uboczu!

  • Dodano: 2021-12-17 08:30, aktualizacja: 2021-12-17 08:36

Trzecie w ostatnich dniach zwłoki znaleziono w Katowicach! Tym razem na Kostuchnie. Wcześniej odkryto zwłoki w Parku Kościuszki i w Lesie Murckowskim.

Czarna seria samobójstw w Katowicach

W kompleksie leśnym nieopodal ulicy Urbana w Katowicach Kostuchnie, mieszkaniec spacerujący z psem odkrył wiszące na drzewie zwłoki młodego mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano policję. Okazało się, że w ten tragiczny sposób życie odebrał sobie 19-latek.

- Mężczyzna miał przy sobie wszystkie dokumenty, to 19-letni mieszkaniec Katowic. O znalezieniu zwłok wiszących na drzewie poinformował nas spacerowicz. Wszelkie czynności prowadzone są w tej sprawie pod nadzorem prokuratury rejonowej Katowice – Południe – mówi nam podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowa KMP Katowice.

Można już mówić o czarnej serii samobójstw w Katowicach, bo to kolejne takie makabryczne odkrycie w tym mieście w ostatnich dniach. W poniedziałek zwłoki mężczyzny w katowickim Parku Kościuszki znalazł przypadkowy przechodzień. Ciało mężczyzny znajdowało się na parkowej ławce. 59-latek odebrał sobie życie strzelając do siebie z broni czarnoprochowej.

Kolejne zwłoki ujawniono w Lesie Murckowskim w Katowicach. Tu znaleziono ciało kobiety, przy którym odkryto także opakowanie po lekach psychotropowych a także pustą butelkę po alkoholu. Kobieta miała leczyć się psychiatrycznie.


Śledztwo pod choinkę? Detektyw Monk od grudnia w Telewizji TVS!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.