Wiadomości z Katowic

10 powodów, dla których warto kupić iPhone

  • Dodano: 2022-12-16 10:00, aktualizacja: 2022-12-19 13:21

Czy zakup popularnego telefonu z nadgryzionym jabłkiem z tyłu to jedynie kwestia prestiżu? Tak pomyśleć może jedynie ktoś, kto na własne oczy nie miał okazji przekonać się, jak potężnym smartfonem jest iPhone. Poniżej przedstawiamy 10 powodów, dla których to właśnie iPhone powinien być pierwszym wyborem wśród wszystkich modeli dostępnych na rynku.

1. Utrzymująca się wartość telefonów Apple 

Telefony iPhone to przede wszystkim inwestycja, która w pewnym stopniu zwraca się nawet po kilku latach. Każdy z nas przynajmniej raz na kilka lat zmienia telefon. Czy to nowa oferta abonamentowa, czy to możliwość wzięcia sprzętu na raty. W przeciwieństwie do telefonów z systemem Android, te, które są spod szyldu Apple wciąż cechują się atrakcyjną wartością i sprzedamy go za całkiem sporą kwotę. 

2. Mocarna wytrzymałość iPhone

To, co możemy uznać za największy koszmar każdego posiadacza smartfona to upadek na twardą nawierzchnię i całkowicie zdewastowany ekran. Bardzo często naprawa takiego telefonu przewyższy kosztami wartość samego telefonu, a w przypadku iPhone sam proces naprawy jest dość kosztowny. Na szczęście z każdą nową generacją Apple dba o to, by telefony były wykonane z niezwykle mocnych materiałów. iPhone 7 case czy iPhone 8 case nie będzie nam już potrzebny z nowymi modelami - te nawet po zderzeniu z twardą nawierzchnią wyjdą bez szwanku.

3. System iOS

System operacyjny iOS to jeden z najważniejszych powodów, dla których ludzie decydują się na zakup właśnie tego smartfona. Ten stabilny, zamknięty system w przeciwieństwie do Androida zapewnia większą wydajność i bezpieczeństwo całego ekosystemu iOS.

4. Bezpieczeństwo aplikacji na iOS

Wiele mówiło się o tym, że aplikacje na Android nie są w żaden sposób kontrolowane. Tego nie możemy powiedzieć o AppStore. Ściągając aplikację na iPhone'a, możemy mieć pewność, że będzie to oprogramowanie stabilne i bezpieczne dla naszego telefonu.

5. Elegancki design

Wraz z premierą modelu iPhone X Apple postawiło na innowacyjne, eleganckie wzornictwo modeli swoich smartfonów. Duże telefony same w sobie stanowią doskonałą ozdobę i przyciągają wzrok przechodniów.

6. Możliwość dostosowania wersji do własnych upodobań

iPhone Mini, iPhone Plus, iPhone Max czy iPhone Plus Max - jest w czym wybierać. I to właśnie od nas, naszych potrzeb i oczywiście od naszego budżetu zależy, jaki telefon wybierzemy. Apple daje nam jednak duże pole do wyboru i nie skazuje nas od razu na model, który nie do końca nam pasuje.

7. Imponująca wydajność

Telefony spod szyldu nadgryzionego jabłka od zawsze traktowane były jako liderzy w zakresie specyfikacji technicznej. Każda generacja smartfonów iPhone udowadnia, jak wiele brakuje innym producentom do tego, co do zaoferowania ma każdego roku Apple. Grafika, procesor, RAM i wiele więcej - to składa się na najpotężniejsze urządzenie na rynku. 

8. Kompatybilność z całą linią urządzeń

Nie samym iPhonem człowiek żyje. Coraz częściej korzystamy też z takich urządzeń jak MacBook, iPad, iMac i wiele więcej. Ze względu na obsługę autorskiego systemu operacyjnego, wszystkie te urządzenia mogą pochwalić się doskonałą kompatybilnością z naszym smartfonem.

9. Świetna komunikacja bezprzewodowa

Coraz częściej korzystamy z bezprzewodowych akcesoriów, takich jak zegarek, słuchawki, ładowarka i wiele więcej. iPhone z każdym nowym modelem udoskonala proces komunikacji smartfona z innymi bezprzewodowymi urządzeniami, zapewniając nam maksymalną wydajność i pełnię satysfakcji.

10. Najbezpieczniejszy telefon na świecie

Wiele mówiło się o tym, że projektanci do spraw zabezpieczeń Apple przeszli samych siebie, oferując sprzęt, który w praktyce nie może zostać złamany. iPhone to synonim prywatności, anonimowości i bezpieczeństwa interakcji z siecią. Nie tylko jednak mówimy o tym, jak technologia chroni nasze urządzenie przed hakerami. To także pewne zabezpieczenia blokujące telefon przed użyciem postronnych osób. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.