Wiadomości z Katowic

5 dowodów na to, że współpraca z biurem tłumaczeń wzmocni Twoją firmę

  • Dodano: 2022-04-20 08:45, aktualizacja: 2022-04-20 08:59

Katowice to miasto, w którym nie brakuje firm współpracujących z międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Jednak tam, gdzie pojawia się zagraniczny kontrahent, może wystąpić także bariera językowa. Nie oznacza to, że musisz zrezygnować z planów i skupić się wyłącznie na rynku lokalnym. Wystarczy, że rozpoczniesz współpracę z profesjonalnym biurem tłumaczeń, które zapewni Ci szereg instrumentów niezbędnych podczas kontaktów z obcojęzycznym partnerem biznesowym. Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na współpracę z profesjonalnym biurem tłumaczeń.

Biuro tłumaczeń – jakie korzyści dla firmy?

Jednym z czołowych biur tłumaczeń w Katowicach jest FATIX – firma, która współpracuje z ponad 350 tłumaczami różnych narodowości i zapewnia dostęp do przeszło 80 języków świata. FATIX to biuro tłumaczeń z ponad 15-letnim doświadczeniem, którego oferta jest dopasowana do potrzeb wszystkich klientów – zarówno prywatnych jak i biznesowych.

Oto co możesz zyskać dzięki współpracy z FATIX:

  1. Dostęp do każdego rodzaju tłumaczeń – FATIX oferuje tłumaczenia pisemne, ustne, uwierzytelnione (przysięgłe), medyczne, techniczne, biznesowe i prawnicze, dlatego Twoja firma może zyskać profesjonalne wsparcie w trakcie realizacji każdego projektu.
  2. Wysoka jakość – biuro tłumaczeń to nie tłumacz z oferty na portalu ogłoszeniowym. FATIX dokonuje starannej selekcji i rekrutuje wyłącznie najlepszych tłumaczy. Twoja firma może mieć więc pewność, że otrzymuje najwyższej jakości tłumaczenia, które przeszły 7-stopniowy proces Zapewnienia Jakości. 
  3. Szeroka oferta językowa – współpracujesz z klientem anglojęzycznym lub niemieckojęzycznym, lecz zamierzasz otworzyć się na rynek azjatycki? Z FATIX możesz znaleźć partnerów biznesowych na całym świecie, gdyż w ofercie Biura Tłumaczeń znajdują się również takie języki jak chiński, japoński, grecki czy niderlandzki.
  4. Świetna komunikacja – kluczem do efektywnej współpracy jest dobra komunikacja, czego nie da się osiągnąć bez znajomości języków obcych. Biuro tłumaczeń pozwala na swobodne porozumiewanie się z klientem i zmniejsza ryzyko nieścisłości oraz błędów mogących wynikać z problemów komunikacyjnych.
  5. Prestiż firmy – międzynarodowe firmy cenią sobie współpracę z przedsiębiorcami, którzy biegle komunikują się w co najmniej jednym języku obcym. Doświadczony tłumacz będzie wsparciem dla Twojej firmy i znacząco wpłynie na sposób, w jaki postrzegają ją klienci z zagranicy.

Jak rozpocząć współpracę?

Zawsze jest dobry moment na to, by wesprzeć komunikację w firmie. Planujesz podpisać umowę z kontrahentem z Chin? A może w najbliższym czasie wyjeżdżasz na konferencję do Niemiec? Skup się na prowadzeniu firmy i wartości merytorycznej projektu, a resztę zostaw tłumaczom specjalizującym się w dziedzinie, którą się zajmujesz. Dzięki szerokiej ofercie możesz w każdej chwili skorzystać z tłumaczeń pisemnych, ustnych i uwierzytelnionych – wystarczy, że skontaktujesz się z Biurem Tłumaczeń FATIX, które przygotuje darmową wycenę zlecenia i ustali szczegóły współpracy.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.