Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Aktywna piana - dlaczego cieszy się taką popularnością?

  • Dodano: 2019-12-13 12:30

Dbanie o czystość karoserii wymaga stosowania rozmaitych środków. Jedne z nich są mniej, a inne bardziej skuteczne. Dlatego warto sięgać po sprawdzone środki, które zapewniają określone rezultaty. Do takich preparatów możemy zaliczyć aktywną pianę.

Jak działa aktywna piana?

Auto możemy czyścić na różne sposoby. Chętnie korzystamy z myjni automatycznych i bezdotykowych, które saą wyposażone w skuteczne detergenty. Mycia auta w takich miejscach jest nie tylko szybkie, ale i dokładne. Wciąż jednak nie brakuje osób, które czyszczą pojazd na własną rękę. Stosują wówczas różnego rodzaju szampony, które mniej lub bardziej radzą sobie z powstałymi zabrudzeniami. Dlatego coraz chętniej sięgamy po myjki ciśnieniowej. To urządzenia, które gwarantują skuteczne mycie pojazdu. Aby tak się stało, musimy zastosować jednak odpowiedni detergent. Wówczas najlepiej sięgnąć po aktywną pianę. To bardzo wydajny środek, który może służyć do czyszczenia wstępnego lub głównego. W jaki sposób działa aktywna piana? Pod wpływem ciśnienia i w kontakcie z wodą tworzy się gęsta piana, która posiada sine właściwości oczyszczające. Jej skuteczność działania zależy od jej składu. Co najważniejsze, aktywna piana jest w pełni bezpieczna i nie uszkodzi nam karoserii czy innych elementów poddawanych czyszczeniu. Znajdziemy więc środku do czyszczenia felg, podwozi, czy narzędzi. Jeśli więc posiadasz myjkę ciśnieniową, powinieneś rozważyć zakup takiego detergentu. Dzięki niemy Twój pojazd odzyska dawny blask.

Aktywna piana – gdzie możemy ją kupić?

Środek ten znajdziemy bez problemów w sklepach motoryzacyjnych. W dzisiejszych czasach nie musimy jednak wychodzić z domu, by dokonać takich zakupów. W sieci znajdziemy bowiem wiele sklepów mających w sprzedaży ten preparat. Aktywna piana jest dostępna chociażby pod tym linkiem https://autochemia.pl/pol_m_Detailing_Mycie-samochodu_Piany-aktywne-1548.html. Środek ten jest dostępny w wielu wariantach. Różnice wynikają z zastosowanych substancji czynnych, zapachu, pojemności, czy rodzaju pojazdów, którym jest dedykowany. Znajdziemy bowiem aktywną pianę dla aut osobowych, ciężarówek, czy maszyn roboczych. Każdy z tych preparatów zapewnia nie tylko wysoką skuteczność, ale i ochronę czyszczonych powierzchni. Dlatego warto rozważyć stosowanie tego środka. Szczególnie pomyślmy o tym w sytuacjach, gdy inne środki nie dały oczekiwanych rezultatów. Aktywna piana to produkt, który znajdziemy w ofercie takich marek jak Tenzi, K2, czy Atas Dimer. Odwiedzając sklepy internetowe z chemią samochodową bez problemu porównamy te produkty i wybierzemy najlepszy dla siebie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.