Wiadomości z Katowic

Dołącz do grona najlepszych

  • Dodano: 2019-08-08 11:30, aktualizacja: 2019-09-04 09:13

Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji biurowej dla własnego przedsiębiorstwa może stanowić nie lada problem.

Nie znaczy to jednak, że nie istnieją miejsca w pełni dostosowane do potrzeb klientów biznesowych. Gdzie w Tychach znajdziemy biurowiec nie tylko dobrze położony, ale i pełen udogodnień?

Wymagania możliwe do spełnienia

W teorii nietrudno wyobrazić sobie idealną siedzibę biura. Czy takie miejsca jednak rzeczywiście istnieją? Być może tak, o ile spełniają najważniejsze dla nas wymagania. Jednym z najważniejszych bez wątpienia jest lokalizacja. Ta nie może być przypadkowa, dobrze, żeby dojazd do biura nie nastręczał problemów.

Na plus należy także uznać bliskość użytecznych miejsc w pobliżu nowej siedziby. Zważywszy na to, że nie każdy porusza się samochodem, w okolicy powinny znajdować się przystanki autobusowe. Natomiast dla zmotoryzowanych nie powinno zabraknąć miejsc parkingowych. Podobnie zresztą jak dla poruszających się na rowerach.

Ze względów na wygodę własną, pracowników, a także potencjalnych kontrahentów warto mieć na uwadze to, czy w budynku dostępne są windy. Udogodnienie to jest istotne także z punktu widzenia dostępności do wyższych pięter dla osób niepełnosprawnych. W starym budownictwie często mamy do dyspozycji wyłącznie schody.

Lepiej trafić nie możesz

Kiedy spojrzymy na tyskie centrum biznesowe Atrion, dostrzeżemy w nim dogodne miejsce na wynajem biura. Budynek dysponujący powierzchnią równą niemal 9000 metrów kwadratowych został zaprojektowany od podstaw tak, by spełniać rozmaite oczekiwania klientów biznesowych. To lokalizacja z ogromnym potencjałem nie tylko ze względu na dogodne położenie.

Za dodatkową zaletę należy uznać dodatkowe usługi, które świadczy zarządca budynku. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest możliwość wynajęcia sal konferencyjnych na potrzeby spotkań biznesowych, prezentacji czy zebrań np. zarządu.

Atrion usytowany w Tyskiej Strefie Ekonomicznej dysponuje obszernym parkingiem zarówno dla pracowników, jak i dla gości. Sam budynek chroniony jest przez całą dobę, a dostęp do środka działa na zasadzie magnetycznej. Warto dodać, że wewnątrz znajdują się aż 3 szybkobieżne windy.

Do grona najemców, którzy docenili zalety tego obiektu, należą takie podmioty, jak np. agencja pracy tychy Full Job, Fundacja Bliżej Szczęścia, KonceptDom, ATD POLAND, TorKol i wiele innych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączyć nich i wynająć jedno z dostępnych w budynku biur.

Na sukces w biznesie składa się wiele czynników i nie bez znaczenia jest to, jakie biuro będzie stanowić siedzibę firmy. Wybór tego miejsca musi być przemyślany, ponieważ kolejne przeprowadzki to niepotrzebne koszty, a także chaos organizacyjny. Stawiajmy na biurowce w pełni dostosowane do naszych potrzeb jak np. tyski Atrion.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.