Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

​​​​​​​Elektronika w atrakcyjnej cenie? Korzystaj z rabatów!

 • Dodano: 2019-07-11 09:30

Uwielbiasz nowości elektroniczne? Śledzisz wszystkie artykuły AGD i RTV, które pojawiają się na rynku? Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy zakup nowoczesnego sprzętu wiąże się ze sporym wydatkiem. Okazuje się jednak, że wcale tak nie musi być! Wystarczy, że zaczniesz wykorzystywać specjalne rabaty i kody zniżkowe. To bardzo proste - sprawdź, od czego powinieneś zacząć.

Kody promocyjne Avans - niższe ceny od zaraz

Zastanawiasz się, jak to możliwe, aby kupić sprzęt w zdecydowanie niższych cenach? Pewnie uważasz, że konieczne jest rejestrowanie się na specjalnych stronach lub podawanie swoich danych. Nic bardziej mylnego! Kody rabatowe Avans możesz otrzymać całkowicie za darmo, bez zbędnych czynności. Co w takim razie trzeba zrobić? Dobrym sposobem jest śledzenie portali internetowych, na których gromadzone są informacje dotyczące akcji promocyjnych. Jednym z najpopularniejszych serwisów tego typu jest AleRabat.com. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://alerabat.com/kod-promocyjny/avans i wybierzesz kod rabatowy Avans, który Cię interesuje. To całe zaangażowanie, które musisz włożyć, aby uzyskać zniżkę. Warto poświęcić na to chwilę, prawda?

Na jakie produkty można wykorzystać oferowany przez Avans kod rabatowy?

Kupon rabatowy Avans może obejmować całą ofertę lub tylko wybrane produkty dostępne w sklepie. Bardzo często zdarzają się rabaty Avans przeznaczone na:

 • konkretny sprzęt AGD,
             
 • konkretne urządzenia RTV,
             
 • wybraną kategorię produktów,
             
 • jedną markę/producenta.
   

Oznacza to, że kody Avans są aktywne wyłącznie dla określonej grupy produktów. W takim przypadku warto wcześniej sprawdzić, czy sprzęt, który zamieszasz kupić, do niej należy.

W jakim czasie można wykorzystać bony rabatowe Avans?

Zniżki Avans mają określony termin wykorzystania. Oznacza to, że po jego upływie nie są już aktywne. Przez jaki czas można ich użyć? Tak naprawdę wszystko uzależnione jest od konkretnej promocji. Zdarza się, że promocje Avans dostępne są przez cały miesiąc - jest to jednak bardzo rzadko sytuacja. Znacznie częściej są spotykane kody, które można wykorzystać przez kilka, czy kilkanaście dni. Jeżeli jednak naprawdę zależy Ci na zakupie konkretnego sprzętu, to nie zwlekaj z decyzją do końca promocji - kup go od razu po pojawieniu się zniżek. Może okazać się, że na ten sam produkt polujesz nie tylko Ty, a sklep na ograniczoną ilość. Bardzo często dochodzi do sytuacji, w których są to ostatnie sztuki produktów popularnych w danym sezonie, co oznacza, że nie będą już dostępne.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.