Wiadomości z Katowic

Gdzie kupić dobry zlewozmywak?

  • Dodano: 2022-02-15 09:15

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni jest zlewozmywak. Nowoczesne urządzenia są funkcjonalne i pełnią również funkcję dekoracyjną. Ze względu na dużą ilość dostępnych produktów, znalezienie idealnego modelu nie jest zadaniem łatwym. Solidnych produktów w konkurencyjnych cenach można szukać w sklepach stacjonarnych bądź internetowych.

Sklepy stacjonarne i internetowe

Większość klientów wybierających wyposażenie do kuchni, zwraca największą uwagę na cenę kupowanych produktów. W poszukiwaniu zlewozmywaka kuchennego można udać się do specjalistycznego sklepu z armaturą kuchenną i łazienkową lub odwiedzić market budowlany. Niewątpliwą zaletą takiego kupowania jest możliwość obejrzenia produktów na własne oczy. Podstawowa wada to ograniczona ilość dostępnych wyrobów. Osoby, które szukają niebanalnych i niestandardowych zlewozmywaków w konkurencyjnych cenach, powinny odwiedzić sklep internetowy producenta, który oferuje klientom wiele modeli różniących się między sobą wyglądem, kolorem, kształtem i dodatkowym wyposażeniem. Godne uwagi są w szczególności produkty Sinkquality. To polska marka zlewozmywaków granitowych oraz akcesoriów kuchennych.

Popularne produkty

Żeby kupić dobry zlewozmywak, należy zwrócić uwagę na jakość materiału użytego do jego wytworzenia. Dawniej najchętniej wybierane przez klientów były produkty emaliowane. Niestety ich wadą jest ograniczona odporność na uszkodzenia mechaniczne. Bardziej wytrzymałe są wyroby chromoniklowane. W ostatnim czasie jednak największą popularnością cieszą się produkty granitowe. Do ich wytworzenia używa się kompozytów składających się z żywicy oraz sproszkowanych minerałów. Ciekawym rozwiązaniem jest m.in. zlewozmywak granitowy wpuszczany w blat, który wygląda estetycznie, jest trwały i wytrzymały. Osoby zainteresowane wyrobami granitowymi mogą odwiedzić stronę marki Sinkquality. W sprzedaży dostępne są zlewozmywaki jednokomorowe i półtorakomorowe z ociekaczem lub bez. Wykonane w technologii Nano Granit produkty wyróżniają się gładką powierzchnią odporną na zarysowania, uderzenia, a także działanie wysokich oraz niskich temperatur. Do ich wytworzenia producent używa granitowego kruszywa oraz żywicy w proporcjach 80% do 20%. Zastosowanie takich proporcji pozwala tworzyć wyroby na lata.

Cechy dobrego zlewozmywaka

Przed udaniem się do sklepu stacjonarnego bądź internetowego warto zastanowić się, jakie cechy powinien mieć dobry zlewozmywak. Poza wspomnianą trwałością i wytrzymałością istotne znaczenie ma także wygląd zewnętrzny. W nowoczesnej kuchni wyposażonej w białe, lakierowane szafki znakomicie sprawdzi się zlewozmywak czarny wykonany z granitu. Taki produkt znaleźć można m.in. w ofercie firmy Sinkquality. W sprzedaży dostępne są także modele białe i w kolorze brocade. Produkty tej marki posiadają dodatkowo wycięte otwory na baterię oraz dozownik z płynem do mycia naczyń. Montaż ułatwia także dołączony do zestawu automatyczny syfon. Przed zakupem zlewozmywaków kuchennych warto zwrócić uwagę również na sposób ich wykończenia. Produkty marki Sinkquality mają zaokrąglone krawędzie, które poprawiają ich wygląd i funkcjonalność. Dobry zlewozmywak powinien charakteryzować się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Decydując się na zakup produktu bezpośrednio na stronie producenta, można uniknąć prowizji pośredników i uzyskać konkurencyjne ceny. Klienci mogą także liczyć na bezpłatną dostawę do domu. Produkty, które nie spełniają oczekiwań, można odesłać w ciągu 14-dni od daty zakupu bez podawania przyczyny.

Przeczytaj również - Jak zrobić szafkę pod zlewozmywak?
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.