Wiadomości z Katowic

Gdzie wysłać nastolatka na wakacje?

  • Dodano: 2023-05-23 08:45, aktualizacja: 2023-05-29 08:52

Lato tuż-tuż. Pociecha zaczyna marudzić, że chce gdzieś pojechać. Zastanawiasz się, czy teraz znajdziesz jeszcze miejsca na obozach dla nastolatków? Jak najbardziej, jeszcze nie jest za późno! Zobacz zatem, gdzie wysłać nastolatka na wakacje. Propozycji jest całkiem sporo, więc niezwłocznie się z nimi zapoznaj!

Obozy młodzieżowe nad morzem: dla miłośników fal i plażingu

Nastolatek marzy o wypoczynku nad szumiącym Bałtykiem? A może syn jeszcze nigdy nie był nad morzem? Czas to zmienić! Obozy Vogue Travel w 2023 r. to bogata i ciekawa oferta nadmorskiego wypoczynku dla młodzieży. Wśród zaplanowanych wyjazdów są m.in. te dla:

  • pasjonatów azjatyckiej popkultury, mangi i anime,
  • uzdolnionych plastycznie,
  • chcących po prostu totalnie się zrelaksować i porządnie wypocząć,
  • pragnących rozwijać swój talent wokalny,
  • pełnych energii miłośników sportów zespołowych i wodnych.

Nastolatki mogą spędzić wakacje w Łebie, Rowach, Wiciu lub w Poddąbiu – zależnie od wybranego obozu. Gdzie wysłać nastolatka na wakacje? Wszystko zależy od preferencji pociechy. Ekstrawertycznym, wiecznie uśmiechniętym polecamy turystyczną Łebę. Z kolei miłośnikom spokojniejszych wakacji rekomendujemy obozy w Poddąbiu. Zapytaj pociechę, jaki wakacyjny klimat preferuje, a wszystko będzie jasne!

Obozy dla nastolatków: a może w góry?

Nie wszyscy lubią wodę, plażowanie i nadmorskie klimaty. Są osoby, które nie wyobrażają sobie wypoczynku w innym miejscu, niż góry. Pasjonatom wędrówek, fotografowania górskich szczytów i aktywnej młodzieży polecamy obozy młodzieżowe w Poroninie lub w malowniczej miejscowości Murzasichle. Taki wyjazd da możliwość obcowania z górskim klimatem i podziwiania tatrzańskich krajobrazów.

Oczywiście obozy w górach nie są przeznaczone wyłącznie dla wytrawnych piechurów. Mamy wyjazdy tematyczne, odbywające się u podnóża Tatr – ale niewymagające pasji do chodzenia po górach. Może nastolatek chętnie wybrałby się na Cosplay camp, gdzie nauczy się projektować i przygotowywać stroje ulubionych bohaterów? A może na Obóz rockowy, bo jest pasjonatem gry na gitarze i cięższych brzmień?

Zagraniczne obozy młodzieżowe – dla żądnych przygód!

W ofercie letnich obozów dla nastolatków nie zabrakło wyjazdów za granicę. Tym, którzy marzą o wakacjach w upalnej Grecji albo słonecznej Hiszpanii, mówimy: zapraszamy! Pozwól nastolatkowi zobaczyć kawałek świata i odpocząć w malowniczych zakątkach. W ofercie jest również wyjazd do bułgarskiego Słonecznego BrzeguPoseidon**** Chill Out Zone. A może kierunek: Chorwacja? Proponujemy obóz w Makarskiej, w którego programie uwzględniono zwiedzanie pięknego Dubrownika – zwanego „Perłą Adriatyku”.

Jakie jeszcze lokalizacje czekają na nastoletnich obozowiczów? Do wyboru są albańskie klimaty, włoskie plaże, wakacje w Czarnogórze czy językowy obóz na Malcie. Brzmi ciekawie? Pospiesz się z rezerwacją, bo miejsca szybko znikają – a wakacje coraz bliżej!

Niezapomniane wakacje, pełne atrakcji, niezwykłych widoków i poznawania świetnych ludzi? Tylko z Vogue Travel! Koniecznie sprawdź ofertę i zastanów się, gdzie wysłać nastolatka na wakacje w tym roku. Polska, a może jednak bardziej egzotyczne kierunki? Są jeszcze wolne miejsca na wyjątkowe obozy dla nastolatków. Zapraszamy i – mamy nadzieję – do zobaczenia już tego lata!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.