Wiadomości z Katowic

GLC-LH-SMD - moduł transceiverowy od Cisco

  • Dodano: 2018-06-06 08:15, aktualizacja: 2018-06-06 08:30

Szukając produktów z najwyższej półki nasz wzrok kieruje się w stronę najlepszych na rynku. Tak jest z każdym produktem, butami, ubraniami, jak i elektroniką. Dlatego szukający dobrej jakości patrzą w stronę GLC-LH-SMD od amerykańskiej firmy Cisco Systems.

Liczy się jakość

Każdy z nas chce, by rzeczy, które kupił służyły przez długi czas. Gdy szukamy butów na zimę, chcemy by wytrzymały dłużej niż jeden sezon. Nie po to w listopadzie wydajemy kilkaset złotych, by rok później robić to samo albo jeszcze w grudniu reklamować zniszczony but. Podobnie sprawa wygląda z ubraniami. Od uznanej w świecie marki oczekujemy, że nas nie zawiedzie. Kupując koszulkę z najnowszej kolekcji lidera w branży chcemy, by była ona trwała, a materiał się nie wycierał. Identycznie wygląda sytuacja w przypadku sprzętu elektronicznego. Nie ma znaczenia czy mówimy o słuchawkach dousznych, klawiaturze komputerowej czy „ciężkim sprzęcie”, jak np. moduły czy switche. Jeżeli zależy nam na długim i poprawnym działaniu, musimy szukać firmy, która ma doświadczenie i cieszy się zaufaniem klientów. Bezapelacyjnie jest to producent modułu  GLC-LH-SMD – firma Cisco Systems.

Ameryka, czyli technologia jaką znamy

Gdzie produkują najlepszy sprzęt komputerowy? Rosja? Polska? Francja? Nie. Praktycznie wszystkie nowinki elektroniczne to dzieło programistów ze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście Japonia nadal jest uznanym graczem, jednak Kraj Kwitnącej Wiśni został w tyle za potencjałem i możliwościami Amerykanów. To właśnie zza Wielkiej Wody pochodzi większość rozwiązań, jakie obecnie stosujemy. Nie tylko mowa tu o drukarkach, laptopach, smartfonach czy systemach operacyjnych, ale całym mnóstwie aplikacji czy stron internetowych. Największy portal społecznościowy świata – Facebook, to dzieło studenta z USA. Podobnie jak inne media społecznościowe, z których korzystamy każdego dnia. Ze Stanów Zjednoczonych pochodzi również najbardziej znany producent routerów, modemów i innych technicznych rozwiązań – producent GLC-LH-SMD przedsiębiorstwo Cisco.

GLC-LH-SMD – moduł nadawczo-odbiorczy

Jak już wspomnieliśmy, Cisco to znana w Polsce marka. Jednak większość produktów tej firmy skierowanych jest do firm, nie zaś do indywidualnego odbiorcy. Podobnie jest z GLC-LH-SMD. Jest to moduł nadawczo-odbiorczy, który można wykorzystywać we wszystkich produktach Cisco Systems. Charakteryzuje się on prędkością przesyłu na poziomie 1000 Mbit/s. By zrozumieć jak ogromna o prędkość dodajmy, że średnia prędkość internetu w Polsce to 20 Mbit/s. Zaś zasięg transmisji na włóknie jednomodowym GLC-LH-SMD wynosi 10 kilometrów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.