Wiadomości z Katowic

Ile kosztuje druk kalendarzy firmowych i od czego zależy cena

  • Dodano: 2020-10-02 07:30, aktualizacja: 2020-10-02 07:35

Kalendarze firmowe to rewelacyjna wizytówka marki. Dzięki nim z łatwością można przedstawić podstawową ofertę i umocnić wizerunek firmy. Warto wykorzystać zbliżający się kolejny rok i podarować klientowi coś wyjątkowego, co pozwoli mu zaplanować działania oraz przygotować się na nowe wyzwania. Dowiedz się, ile zapłacisz za druk kalendarzy w najwyższej jakości i co wpływa na cenę tej usługi.

Wraz z nowym rokiem wiele firm podsumowuje swoje dotychczasowe osiągnięcia i planuje kolejne działania. Jeśli chcesz ułatwić swojemu klientowi zaplanowanie kolejnego roku, podaruj mu wyjątkowe kalendarze firmowe. Dzięki temu Twoje produkty będą towarzyszyć mu we wszystkich codziennych sytuacjach. To także dyskretna forma reklamy, a do tego niezwykle skuteczna, ponieważ odbiorcy chętniej wracają do marek, z którymi mają częsty kontakt. Sprawdź cenę wydruku kalendarza i sprawdź, od czego zależy koszt produktu.

Kalendarz 3-dzielny

Gdzie wydrukować kalendarz firmowy?

Oczami wyobraźni widzisz, jak zadowolony klient korzysta z Twoich gadżetów promocyjnych? Zanim całkowicie pogrążysz się w marzeniach, wróć na chwilę do rzeczywistości i zacznij poszukiwania sprawdzonej drukarni kalendarzy. Zwróć uwagę na firmy, które od lat zajmują się drukiem kalendarzy jak np. firma Open Print. W tym miejscu zamówisz nie tylko druk kalendarzy trójdzielnych, ale także książkowych, ściennych, listkowych i biurkowych. Wszystkie produkty są na wyciągnięcie ręki!

W profesjonalnej drukarni znajdziesz także studio graficzne, gdzie zatrudnieni specjaliści zajmują się tworzeniem projektów produktów. Graficy zadbają o to, żeby plik spełniał wymagania techniczne drukarni, a projekt był wysokiej jakości. Dzięki temu rozwiązaniu niczym nie będziesz musiał się martwić.

Ile kosztuje wydruk kalendarza i od czego zależy jego cena?

Jesteś zainteresowany wydrukiem kalendarzy? Zanim złożysz zamówienie, sprawdź ich cenę i dopasuj ilość zamówienia do swoich możliwości finansowych. W końcu nie chcesz przekroczyć zaplanowanego budżetu na ten rok.

Warto także pomyśleć o potrzebach klientach. Dla osób, które pracują w biurze, świetnie sprawdzi się kalendarz w formie piramidki lub książki. W takim miejscu z łatwością można umieścić wszystkie zaplanowane wydarzenia i spotkania. Dla odbiorców, którzy prowadzą sklep czy warsztat lepszym rozwiązaniem są kalendarze trójdzielne i ścienne. Wystarczy powiesić go w widocznym miejscu, aby przypominał o wszystkich ważnych wydarzeniach.

Kalendarz książkowy spiralny

Koszt druku kalendarzy różni się w zależności od formatu produktu. Np. za wydruk 10 sztuk tych w wersji książkowej zapłacisz nieco ponad 300 złotych, natomiast koszt druku kalendarzy trójdzielnych w nakładzie 10 sztuk to niecałe 200 złotych.

Przed zakupem pomyśl o tym, ilu produktów potrzebujesz. Im większe zamówienie, tym niższa cena za pojedynczy egzemplarz. Szukasz tanich kalendarzy firmowych? Cena druku zależy także od wybranego formatu produktu. Kalendarze książkowe są droższe ze względu na rozmiar, liczbę kartek i duży nakład pracy. Jeśli chcesz zaoszczędzić, rozważ zakup gadżetów ściennych lub trójdzielnych. Ich niska cena wynika z małej ilości potrzebnych materiałów i szybkiej produkcji.

Jest jeszcze jeden sposób na obniżenie kosztów druku kalendarzy. Zamiast wybierać ekspresową realizację zamówienia, postaw na standardowy czas jego wykonania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Kalendarz pomoże Ci wypromować firmę. Nie rezygnuj z tej możliwości ze względu na cenę. Zamiast tego dobierz liczbę i format produktów do swoich możliwości finansowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.