Wiadomości z Katowic

Jak wybrać piłę do betonu?

  • Dodano: 2019-12-03 10:00

Docinanie płyt betonowych, kostki brukowej, cegieł i innych elementów galanterii budowlanej wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Wykonawcy oczekują niezawodnych urządzeń do wszechstronnego zastosowania. Wybierając piłę do betonu trudno nie znaleźć optymalnej maszyny w ofercie marki Husqvarna.

Piły do cegieł i bloków betonowych 

Szwedzkie piły stolikowe to synonim wzorowej ergonomii, bezpieczeństwa i wydajności. Sprzęt jest zasilany potężnymi, nowoczesnymi silnikami elektrycznymi o imponującym momencie obrotowym. Może pracować zarówno na zewnątrz, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Duża moc i wysokie obroty tarczy wymagają dopracowanej konstrukcji i precyzyjnego mechanizmu prowadzenia krawędzi tnącej. Takie właśnie są piły stolikowe Husqvarna. Precyzyjne poziomowanie tarczy oraz solidny blat roboczy z systemem do odprowadzania zanieczyszczeń na mokro, dają poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Operator w każdym położeniu narzędzia ma zapewnioną idealną widoczność tarczy tnącej i obrabianego detalu. To nie koniec zalet tej przemyślanej solidnej konstrukcji. 

Imponująca głębokość cięcia 

Wykonawcy pracujący na piłach stolikowych Husqvarna podkreślają także inne warte uwagi cechy tych maszyn, które mają duże znaczenie podczas podejmowania decyzji o zakupie tego typu sprzętu. Użytkownicy podkreślają:

  • solidny, niezawodny silnik,
  • wszechstronne zastosowanie urządzenia wynikające m.in. z dużej głębokości cięcia,
  • idealną konstrukcję do wykonywania długich cięć.

Warto dodać, że maszyny te umożliwiają wykonywanie wyjątkowo głębokich nacięć etapami, co znacznie rozszerza ich użyteczność. 

Niezawodne i mobilne 

Nie do pominięcia jest także dopracowana konstrukcja stolika, który można łatwo rozkładać w miejscu prowadzenia prac i szybko składać do transportu zaraz po ich zakończeniu. Mobilność pił do betonu powoduje, że jest to idealne narzędzie pracy dla profesjonalistów specjalizujących się w robotach murarskich i wykończeniowych z zastosowaniem elementów z betonowej galanterii budowlanej. Jak wiadomo, czas to pieniądz, a szybka bezproblemowa mobilizacja sprzętu w nowej lokalizacji ułatwia realizowanie kolejnych zleceń. 

Profesjonaliści, którzy już wybrali piły do betonu Husqvarna doceniają także łatwy dostęp do osprzętu dodatkowego, jak np. prowadniki ułatwiające cięcie pod kątem oraz do diamentowych narzędzi eksploatacyjnych. Dopasowane rozwiązania na miarę potrzeb użytkownika, wsparcie i dostępność serwisu to także argument przemawiający za wyborem tej oferty.

Komentarze (1)    dodaj »

  • daniala

    Ja to w zasadzie to bym się kogoś w tym temacie poradziła. Bo jednak nie ma tak dobrze, żeby samodzielnie się na wszystkim znać. Ja to nawet będę z urządzaniem wnętrz https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-katowice/ kogoś pytać o zdanie. A na takim sprzęcie to się w ogóle nie znam.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.