Wiadomości z Katowic

Klocki Lego jako idealny prezent na Dzień Matki zamiast żywych kwiatów!

  • Dodano: 2024-05-28 17:15

Zbliżający się Dzień Matki, ale też inne ważne uroczystości w ciągu roku, to idealne okazje, by obdarować kobiety kwiatami. Jednak w ostatnim czasie odchodzi się od okazałych bukietów z ciętych, żywych kwiatów na rzecz innego rodzaju roślin. Chodzi o trend obdarowywania kobiet klockami Lego, z których można ułożyć piękne bukiety, drzewka i inne atrakcyjne wzory. Sprawdź, jakie zestawy warto mieć na oku!

Przykładem takiego nowoczesnego zestawu duńskich klocków jest Lego Bonsai. Jest to niesamowicie satysfakcjonujący projekt, który pozwala poznać drzewko bonsai będące symbolem równowagi i harmonii. Kreatywny model drzewka składa się z aż 878 elementów, dlatego polecany jest do układania osobom dorosłym. Po ułożeniu tworzy budowlę o wysokości 18 cm. Wykonany zgodnie z instrukcją będzie nietuzinkową ozdobą mieszkania!

Klocki Lego z kolekcji botanicznej - bukiet czerwonych róż z myślą o naszych mamach!

Nie chcesz kupować mamie kwiatów, które niebawem zwiędną i trzeba będzie je wyrzucić? Nie musisz tego robić. Zdecyduj się na wspaniały zestaw Lego Icons z kolekcji botanicznej. Bukiet czerwonych róż z dodatkiem gipsówki z klocków to prezent, który ucieszy każdą kobietę. W ten sposób otrzyma kwiaty, których nigdy nie trzeba będzie wyrzucać, a tej czynności przecież nikt nie lubi.

Bukiet czerwonych róż z kolekcji botanicznej od Lego to zestaw polecany osobom dorosłym. Zawiera 822 elementy, przy czym niektóre z nich są naprawdę bardzo małe. Produkt ten pozwala w domowym zaciszu zbudować niezwykłe, nigdy niewiędnące róże w aż trzech fazach kwitnienia —w pąkach, rozkwitające oraz w pełnym rozkwicie.

Taki zestaw to niebanalny prezent, który możesz podarować nie tylko mamie, ale także siostrze, dziewczynie, narzeczonej lub żonie. Z pewnością układanie go dostarczy obdarowanej wiele radości i relaksu. 

Lego umożliwia również wprowadzanie własnych kombinacji, dzięki czemu ułożona kompozycja może za każdym nieco różnić się od poprzedniej.

Ogrom propozycji w kolekcji Botanical Collection

Z Lego możesz stworzyć naprawdę sporo ciekawych kompozycji kwiatowych. Z łatwością ułożysz klocki znanej duńskiej marki, tworząc przy tym ozdobę, która podkreśli wystrój Twojego domu. 

W kolekcji botanicznej królują Lego kwiaty. Wśród propozycji znajdziesz wspomniany wyżej bukiet czerwonych róż, bukiet kwiatów polnych, kwiaty wiśni, słoneczniki, żonkile czy kwiaty lotosu. 

Jednak to nie wszystko! Kolekcja została rozbudowana o stroik z suszonych kwiatów, domek na drzewie, sukulenty, orchideę w doniczce, małe roślinki w doniczkach czy drzewko bonsai. Większość zestawów to projekty zawierające ponad 500 elementów. Są one bardzo malutkie, dlatego zestawy te polecane są głównie dorosłym osobom. Żonkile, słoneczniki, kwiaty lotosu czy pojedyncze róże mogą układać dzieci, które ukończyły 8 lat.

Jak widać, marka Lego jest w stanie dotrzeć ze swoim produktem do wielu osób, niezależnie od wieku i płci. Z ciekawością będziemy śledzić jej kolejne kolekcje!
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.