Wiadomości z Katowic

Mapa świata na ścianie - czy warto zdecydować się na taką dekorację do domu lub biura?

  • Dodano: 2020-09-22 12:15, aktualizacja: 2020-09-22 13:37

Dekoracje w domu czy biurze to nie tylko elementy wystroju które cieszą nasze oko, ale również to one nadają przestrzeni duszę i sprawiają, że dobrze się w niej czujemy. Czy drewniana mapa świata powieszona na ścianie może spełnić takie warunki? Jak ją dobrać do pomieszczenia i o czym pamiętać, jeżeli chcemy sobie ją powiesić na ścianie?

1. Drewniana mapa świata - czy warto się nią zainteresować?

2. Do jakich wnętrz pasuje mapa świata?

3. Gdzie najlepiej powiesić drewnianą mapę świata?

Drewniana mapa świata - czy warto się nią zainteresować?

Dekoracje na ścianie to częsty pomysł na przyozdobienie domu lub biura. Jeżeli dysponujemy dużą pustą powierzchnią i chcemy ją jakoś uatrakcyjnić wizualnie, zdecydowanie się na jedną dużą ozdobę może być lepszym pomysłem niż wybranie kilku mniejszych. Da to przede wszystkim bardziej spójny wizualnie efekt, a jednocześnie będziemy w stanie utrzymać minimalistyczny czy nowoczesny wygląd wnętrza. Co więcej, ozdoby takie jak drewniana mapa świata pasują zarówno do domu, jak i do biura - szczególnie, jeżeli firma działa na skalę międzynarodową.

Do jakich wnętrz pasuje mapa świata?

Mapy są stylowym dodatkiem do wnętrza od wieków. W nowoczesnym wydaniu - wykonane w drewnie, z minimalistycznym zacięciem - świetnie sprawdzą się w mieszkaniach i biurach utrzymanych w podobnym tonie. Ze względu na swój naturalny kolor mapa tego typu będzie bardzo dobrze wyglądać na stonowanej barwnie ścianie, na przykład białej, w kolorze kości słoniowej czy jasnoszarej. Możemy z powodzeniem wykorzystać taką dekorację również w stylu nowoczesnym, a także w stylu skandynawskim, ponieważ jest wykonana z naturalnego drewna, który dobrze koresponduje z resztą wystroju. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.sikorka.net/.

Gdzie najlepiej powiesić drewnianą mapę świata?

Wybierając taką dekorację musimy pamiętać o tym, że drewniana mapa ma swoje całkiem konkretne rozmiary. Z tego powodu jest to dodatek który zajmuje trochę miejsca, jak i który potrzebuje sporo wolnej przestrzeni dookoła aby wyglądać faktycznie atrakcyjnie. Jeżeli więc chcemy taką mapę powiesić w swoim biurze czy salonie, powinniśmy wybrać relatywnie dużą ścianę, która nie tylko pomieści samą mapę ale również na której zostanie trochę wolnego miejsca wokół. Dobrze również, aby była to powierzchnia o jasnej lub neutralnej barwie - wtedy będzie się ładnie komponować z odcieniami drewna. Wiele ciekawych propozycji znajdziesz pod adresem: https://www.sikorka.net/produkt/drewniana-mapa-polski/.

undefined

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.