Wiadomości z Katowic

Meble Katowice. Salony z meblami od polskiego producenta!

  • Dodano: 2022-07-31 11:45, aktualizacja: 2022-08-05 10:16

Jakość typowo marketowych mebli niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia. Giganci branży stawiają bowiem przede wszystkim na ilość towaru. I niestety, ale pomimo atrakcyjnego designu, są to często meble, które nie przetrwają zbyt długo. Na rynku można jednak znaleźć wyposażenie polskich producentów, którzy stawiają zarówno na design, jak i jakość – produkując swoje meble w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. Gdzie dokładnie znajdziemy salony meblowe w Katowicach z tego typu wyposażeniem?

Stacjonarny sklep meblowy Katowice – polskie meble!

Do polskich producentów, oferujących wysokiej jakości meble, produkowane w polskiej fabryce, zaliczyć należy Meble Wójcik. Jest to krajowa firma o ponad 30-letnim doświadczeniu, która obok wysokiej jakości wyposażenia obejmującego meble do salonu i jadalni, meble do sypialni, przedpokoju, gabinetu i łazienki oraz meble dziecięce i młodzieżowe, dba również o nowoczesny design, trwałość i pełną ergonomię oferowanych rozwiązań.

Meble Wójcik nie są jednak dostępne we wszystkich salonach meblowych. Producent współpracuje bowiem z wyselekcjonowaną grupą salonów meblowych, tworząc zaufaną sieć sprzedażową. Salony stacjonarne meble Katowice oferujące Meble Wójcik to:

  • Sklep meblowy Katowice Meblomart – ul. Kosmiczna 60
  • Salon meblowy Abra – ul. Przemysłowa 3

Jak widać, w samych Katowicach wyposażenie Meble Wójcik można aktualnie obejrzeć na żywo i kupić w dwóch salonach stacjonarnych, jednak w aglomeracji śląskiej takich miejsc jest o wiele więcej!

Meble Katowice – aglomeracja śląska

Katowice są ściśle połączone z okolicznymi miastami, dzięki czemu przemieszczanie się pomiędzy nimi jest stosunkowo szybkie i wygodne. Niektórzy mieszkańcy Katowic mogą mieć nawet bliżej do salonów meblowych mieszczących się w sąsiednim mieście. Jest to dobra wiadomość, bo Meble Wójcik są dostępne w kilku dodatkowych salonach meblowych zlokalizowanych na terenie aglomeracji śląskiej. Przykładowo do wyboru mamy salony w Gliwicach, Piekarach Śląskich czy Tychach.

Dokładne adresy sklepów można znaleźć na stronie producenta mebli w zakładce sieć sprzedaży. Warto mieć na uwadze, że sprzedaż mebli w poszczególnych salonach meblowych w Katowicach prowadzona jest również drogą online – na przykład sklep Abra umożliwia zakup mebli przez Internet. Dobrze jest jednak odwiedzić stacjonarny sklep meblowy w Katowicach czy okolicznych miastach i obejrzeć wyposażenie na żywo! Można wtedy sprawdzić jakość mebli oraz to, jak prezentują się w rzeczywistości, ponieważ zdjęcia nie zawsze oddają ich prawdziwy wygląd.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeKatowice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.