Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Nowe mieszkania i domy w Katowicach

  • Dodano: 2017-08-09 13:30, aktualizacja: 2017-08-18 12:55

Katowicki rynek biur i mieszkań przeżywa rozkwit. W ramach programu Mieszkanie Plus powstanie ok. 1000 nowych mieszkań w Katowicach. Ogromny potencjał katowickiego rynku nieruchomości dostrzegają także prywatni inwestorzy, którzy wybierają atrakcyjne lokalizacje na budowę osiedli domków jednorodzinnych i nowoczesnych obiektów wielorodzinnych.

Mieszkania KatowiceRaj dla inwestorów

Jednym z deweloperów, który na śląskim rynku usług budowalnych działa już od ponad 70 lat, jest Dombud SA. Spółka realizuje inwestycje „pod klucz” przede wszystkim w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Gliwicach Mikołowie, Gliwicach, Sosnowcu  ale również Oświęcimiu.

Mieszkania w KatowicachOd lat współpracujemy z inwestorami prywatnymi, remontując lub budując od podstaw domy i nowe mieszkania w Katowicach. Priorytetową wagę przywiązujemy do wysokiego standardu lokali – mówi Dawid Stolarczyk, dyrektor ds. deweloperstwa spółki – Jako deweloper, oferujemy inwestorom kompleksowe, elastyczne podejście, konkurencyjne ceny oraz stałe wsparcie na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego. W efekcie powstają inwestycje na miarę potrzeb obecnych i przyszłych mieszkańców Katowic - zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych singli. Nowe, atrakcyjne mieszkania w strategicznych lokalizacjach przekonują ludzi z różnych regionów Polski do wyboru Katowic jako miejsca pracy i życia.

Domy KatowiceW aktualnej ofercie dewelopera znajduje się ponad 40 nowych mieszkań i ponad 20 nowych domów na sprzedaż w Katowicach. Przy ul. Bałtyckiej, w pobliżu lasów i autostrady A4, powstaje osiedle 19 budynków wielorodzinnych „Zielone Panewniki”. Na osiedlu przy ul. Bażantów rezerwować można lokale mieszkalne oraz domy w zabudowie szeregowej. Przy ul. Sielawy / Makuli, w cichej dzielnicy, znajduje się osiedle 47 domów jednorodzinnych z ogródkami i garażami. Katowiczanie mają w czym wybierać.

Więcej możliwości

Katowice przez długi czas były kojarzone z kopalniami, hutami, przemysłem i biznesem. Dzisiaj są „Miastem Ogrodów” (tereny zielone stanowią 45% jego powierzchni), jednym z najbardziej perspektywicznych miast w kraju pod względem nowych inwestycji oraz gospodarzem wielu międzynarodowych imprez. Znajduje się tu Międzynarodowe Centrum Konferencyjne, Sala Koncertowa Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia czy Muzeum Śląskie. W Katowicach swoje oddziały uruchomiły duże korporacje (m.in. IBM, Unilever, Deloitte, PwC, Capgemini), tworząc wiele atrakcyjnych miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanej kadry. Ludzie chcą tu nie tylko uczyć się i pracować, ale również mieszkać i ciekawie spędzać czas wolny. W regionie mieszka obecnie ponad 4,6 mln osób, z czego niemal połowa zdecydowała się na Aglomerację Katowicką. 

Źródło: https://www.dombud.pl/oferta/mieszkanie/katowice

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.