Katowice - portal miejski mojeKatowice.pl

Wiadomości z Katowic

Odkryj nowoczesną suszarkę na pranie - elektryczny nawiew, który musisz wypróbować!

  • Dodano: 2020-10-05 08:45, aktualizacja: 2020-10-05 09:00

Pranie, suszenie i prasowanie odzieży to czynności, na które większość osób poświęca pokaźną ilość cennego czasu. Co myślisz o tym, by zaoszczędzić kilka chwil i spożytkować je na coś przyjemniejszego? Jednym z rozwiązań, które Ci to umożliwi jest nowoczesna suszarka na pranie – elektryczny nawiew i przemyślana konstrukcja to elementy, które znacznie ułatwią Ci życie! Sprawdź, jak działa taki sprzęt i dlaczego warto go wykorzystać!

Suszarka na pranie z elektrycznym nawiewem – jak to działa?

W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań elektryczna suszarka na pranie wyposażona jest w nawiew. Zamontowany na dole konstrukcji emituje ku górze delikatną bryzę, która przyspiesza wysychanie odzieży. Jest to działanie, przypominające suszenie ubrań na świeżym powietrzu. Doskonale nadaje się do odzieży każdego typu, redukuje zagniecenia, pozostawia tkaninę w idealnej kondycji i nadaje jej zapachu świeżości.

Delikatna i energooszczędna

Suszarka na pranie z elektrycznym nawiewem to propozycja, która charakteryzuje się delikatnym i energooszczędnym działaniem. Dwa poziomy intensywności podmuchów gwarantują szybkie wysychanie odzieży i są w pełni bezpieczne dla tkanin. To doskonała alternatywa dla suszarek bębnowych, które mogą uszkodzić materiał, a także charakteryzują się wysoką ceną i znacznie wyższym zużyciem energii.

Oszczędność miejsca i 12 metrów powierzchni suszącej!

 

Nowoczesne suszarki na ubrania z elektrycznym nawiewem to rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w każdym domu! Wyróżniają się dwupoziomową konstrukcją, która pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. Co ciekawe, oferują aż 12 metrów powierzchni suszącej, na której jednorazowo zmieścisz aż 20 kg prania! Ponadto, przemyślana budowa, dodatkowe wieszaki i klamerki przyspieszają rozwieszanie odzieży i umożliwiają zachowanie perfekcyjnego porządku.

Elektryczna suszarka na pranie – jaką wybrać?

 

Zalety suszarki  z elektrycznym nawiewem brzmią imponująco? Propozycją, która z pewnością zasługuje na rekomendację, jest suszarka na pranie elektryczna NuBreeze, dostępna w sklepie Tv Okazje! Warto również zaznaczyć, że model ten oferowany jest w ciekawych pakietach, wyposażonych w dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach. Znajdziesz wśród nich między innymi parownicę do ekspresowego prasowania, próżniowe worki do przechowywania odzieży oraz zestawy wieszaków smart.

 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.