Wiadomości z Katowic

Paczki z Paczkomatu - szybko i wygodnie

  • Dodano: 2021-03-12 11:00

Na rynku funkcjonuje coraz więcej firm kurierskich i tego typu, które obsługują bardzo szerokie grono klientów prywatnych oraz biznesowych. Niemniej nadanie, ale i odbiór paczki w niektórych przypadkach może być bardzo kłopotliwe. Dlatego warto wybrać rzetelną firmę, posiadającą szeroki wachlarz usług. Przekonaj się, że można skorzystać z oferty firmy dbającej o środowisko! Poznaj zalety Paczkomatów!

  1. Rewolucyjny Paczkomat
  2. Dodatkowe usługi, jakie oferuje InPost

Rewolucyjny Paczkomat

Paczkomat to z pewnością nie tylko rewolucyjne, ale i bardzo nowoczesne urządzenie na miarę dzisiejszych czasów. Nadanie w nim paczki jest szybkie i bardzo proste, podobnie jak i jej odbiór. Największym atutem Paczkomatu jest jego dostępność, gdyż można z niego skorzystać przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Dlatego z usług InPost można korzystać w dowolnym momencie dla siebie zarówno jeśli chodzi o nadanie paczki, jak i jej odbiór. Sporym udogodnieniem są lokalizacje Paczkomatów, gdyż stawiane są one w najbardziej dogodnych miejscach dla klientów. Stale powiększana jest także ilość skrytek. Sporym plusem jest również dostępna aplikacja, jak i możliwość śledzenia przesyłek za pośrednictwem strony internetowej. Wpływa to na bezpieczeństwo, jak i jakość świadczonych usług. Warto także podkreślić, że przesyłki pomiędzy Paczkomatami bardzo szybko się przemieszczają za sprawą sprawnie funkcjonującego zespołu. Dzięki temu zazwyczaj następnego dnia po nadaniu można cieszyć się zawartością paczki. Rozwiązanie to z biegiem czasu zyskało sporo odbiorców, którzy coraz chętniej z niego korzystają. Nic dziwnego! To nie tylko wygodne rozwiązanie dla nadawcy, jak i odbiorcy. Paczkomat to niewątpliwe ekologiczne rozwiązanie ze względu na swoją budowę oraz zastosowane technologie. Do jednego punktu może zostać dostarczony wiele paczek, dzięki czemu to spora oszczędność czasu i nie tylko!

Dodatkowe usługi, jakie oferuje InPost

Oferta InPost jest niezwykle zróżnicowana. Poza znanymi wszystkim Paczkomatom posiada także usługi: Kurier Standard, Kurier 10/12/17, Same day - Kurier Lokalny Standard, Same day - Kurier Lokalny Express oraz Same day - Kurier Lokalny Super Express. W ramach tych usług można nadać paczkę standardową, paczkę niestandardową, paczkę gabarytową lub paczkę dłużycową. Zakres tak bogatej oferty skierowany jest zarówno do klienta indywidualnego, ale i biznesowego. Dokładne informacje można znaleźć w przejrzystym przewodniku po usługach, jaki przygotował dla swoich odbiorców InPost. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.